ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

داعش خزانه مخفی قذافی را پیدا کرد

اعضای گروهک تروریستی داعش توانستند در شهر سرت، یک خزانه را که قذافی به طور مخفیانه میلیون‌ها دلار در آن نگهداری می‌کرد به کنترل خود درآورند. آفتاب :  یک منبع آگاه اعلام کرد: مقادیر فراوانی از اموال نقدی لیبی در خزانه دولت و ساختمان‌های مقامات اداری این کشور به دست گروه تروریستی داعش افتاد.
همچنینی بر اساس گزارش العالم، سایت رای الیوم به نقل از این منبع آگاه نوشت: این اموال شامل ده‌ها میلیون دلار اموال متعلق به نظام سابق لیبی است که به طور پیچیده و نامشخصی تاکنون مخفی مانده بود.
به گزارش روزنامه جمهوری اسلامی،گروه تروریستی داعش برای به دست آوردن این اموال اقدام به عملیات در شهر سرت و شهرهای شرق لیبی کرده است.
این منبع افزود: اکثریت این اعضای داعش عضو قبایل و عشایری هستند که پس از انقلاب در آن کشور به علت داشتن ارتباط با نظام قذافی، از قدرت کنار گذاشته شده‌اند.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.