ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اظهارنظر والیبالیست‌های ایران بعد از برتری برابر استرالیا

بازیکنان تیم ملی والیبال ایران بعد از شکست استرالیا درباره این بازی اظهار نظر کردند. آفتاب : عادل غلامی بعد از بازی ایران و استرالیا و برتری ملی‌پوشان ایران گفت: بازی خوبی بود و ما از قبل می‌دانستیم که بازی سختی داریم. تیم ملی استرالیا خوب بازی کرد ولی با عملکرد وب بچه‌های ما تحت فشار قرار گرفتند و نتوانستند کارایی لازم را داشته باشند و به نظرم راه سختی را پیش رو داریم و تازه اول راه هستیم و بازی‌های سنگینی را در ادامه داریم.
او درباره بازی برابر کانادا گفت: کانادا تیم خیلی خوبی است و ما زیاد با این تیم بازی نکردیم و امیدوارم آنالیز خوبی از این تیم داشته باشیم و شناخت خوبی پیدا کردیم. سال گذشته یک بار با این تیم بازی کردیم اما شرایط روحی و روانی خوبی نداشتیم و به این تیم باختیم. به نظرم فردا بازی متفاوتی نسبت به سال گذشته داریم و با یک آنالیز خوب صد در صد می‌توانیم خوب بازی کنیم.
فرهاد قائمی نیز درباره برتری برابر استرالیا گفت: امروز خیلی با انگیزه بازی کردیم و تمرکز خیلی زیادی داشتیم. و آن‌چه که کادر فنی در جلسه آنالیز از ما خواستند را به خوبی انجام دادیم و با یک کار گروهی توانستیم آن‌ها را شکست بدهیم.
او ادامه داد: این تورنمنت حساسی است و ما با انگیزه کار کردیم و تمرکز هم داشتیم. ما خیلی خوب تمرین کردیم تا در این تورنمنت خودمان را در بهترین شرایط قرار بدهیم و توانستیم به نتیجه مورد نظر هم برسیم.
فرهاد ظریف با بیان اینکه بازی اول در هر تورنمنت اهمیت بسیاری دارد گفت: بازی اول بسیار مهم است و ما توانستیم شروع خوبی داشته باشیم. فکر می‌کنم همه هم عقیده باشیم که یکی از بهترین بازی های تیم ملی در چند وقت اخیر بود وبا اقتدار تیمی را شکست دادیم که سال گذشته در جام جهانی 3 بر صفر برابرش شکست خورده بودیم.
به گزارش ایسنا، لیبروی تیم ملی والیبال گفت: استرالیا حرف‌های زیادی برای گفتن داشت ولی خداراشکر دیدیم که کاملا ایران سوار بر بازی بود و با اختلاف خوبی هم این تیم را بردیم.
ظریف ادامه داد: بچه ها تمرکز خوبی روی کار دارند و تمرین ‌های خوبی را هم انجام می‌دهند و در چند وقت اخیر هم به عشق این مسابقه‌ها و گرفتن سهمیه دور هم هستیم. همه چیز خیلی خوب است و از روز اول خوب شروع کردیم. هنوز هیچ اتفاق نیفتاده و ما فقط یک بازی را بردیم و چند بازی دیگر هم پیش رو داریم و برای هربازی هم باید عملکرد خوبی داشته باشیم.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.