ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آزمایش خودروهای نظامی بدون‌سرنشین توسط ارتش آمریکا+فیلم

ارتش آمریکا اولین آزمایش خود را روی خودروهای نظامی بدون سرنشین یا خودران در محیط بازسازی شده شهری انجام داده است. آفتاب : قرار است به زودی آزمایش این خودروها در یک بزرگراه در میشیگان با ترافیک عادی شهر صورت بگیرد. خودروهاي زرهي و نظامي خودران مي‌توانند بازي را در ميدان‌هاي نبرد تغيير دهند. در آزمايش اخير ارتش آمريكا كاميون‌هاي خودران نظامي آزمايش شده‌اند اما به صورت همزمان اين فناوري در حال آزمايش روي خودروهاي زرهي و تانك‌ها در ميدان نبرد است.
 اين مسئله مي‌تواند ميزان تلفات را در مناطق درگيري به شدت كاهش دهد. آزمايش اخير در يك محيط بازسازي شده صورت گرفته است اما قرار در ماه ژوئن آزمايش اين خودروها در بزرگراهي در ميشيگان و در شرايط عادي صورت بگيرد. در زمان اين آزمايش قرار است هيچ تغييري در وضعيت ترافيكي بزرگراه ايجاد نشود.[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آزمایش خودروهای نظامی بدون‌سرنشین توسط ارتش آمریکا+فیلم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.