ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تیم ملی اسنوکر ایران قهرمان آسیا شد

تیم ملی اسنوکر ایران با برتری برابر هند در فینال مسابقات قهرمانی آسیا عنوان نخست قاره کهن را به خود اختصاص داد. آفتاب : در آخرین روز از رقابت های مسابقات اسنوکر قهرمانی اسیا عصر پنجشنبه تیم ملی کشورمان دربازی فینال مقابل تیم پر قدرت هند ظاهر شد و دریک بازی سخت ونفس گیرموفق شد بر این تیم غلبه کند و بر سکوی اول این دوره از رقابت ها تکیه زند.
بازیکنان کشورمان که با ترکیب سهیل واحدی و امیر سرخوش در مقابل ادیتا مهتا و پانکاچ ادوانی هندی صف ارایی کرده بودند ابتدا پارت اول را به حریف واگذار کردند و در ادامه موفق شدند پارت های دوم و سوم را به سود خود به اتمام برسانند.
در پارت چهارم این بار هندی ها بودند که موفق شدند برنده باشند و بازی رابه تساوی بکشند تا همه نگاه ها به پارت پنجم وپایانی باشد.
به گزارش مهر، در پارت پنجم تا لحظات آخر همه چیز به صورت برابر دنبال میشد ولی غیور مردان کشورمان موفق شدند با یک بازی حساب شده این پارت و بازی را به سود خود رقم بزنند و  درحضور بهترین های قاره کهن بر بام آسیا بایستند.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.