ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انتقاد والدراما از زیدان به خاطر خامس

اسطوره فوتبال کلمبیا به انتقاد از سرمربی رئال مادرید پرداخت و دلیل نیمکت نشینی خامس رودریگس را فنی ندانست. آفتاب : خامس رودریگس بعد از درخشش در جام جهانی 2014 بود که مورد توجه رئال مادرید قرار گرفت. او به عنوان نخستین بازیکن در تاریخ کلمبیا جایزه پوشکاش را به دست آورد.
رودریگس در رئال شروع بسیار خوبی داشت و توانست بازی‌های درخشانی را برای تیم کارلو آنچلوتی، سرمربی وقت رئال مادرید به نمایش بگذارد و جزو بهترین بازیهای فصل باشد اما با آمدن رافائل بنیتس و زین الدین زیدان به یکباره نیمکت نشین شد و در حال حاضر در رئال شرایط خوبی ندارد.
هواداران فوتبال در کلمبیا به شدت از زیدان ناراحت هستند. آنها بر این باورند که سرمربی رئال به خاطر دلایل شخصی به رودریگس بازی نمی دهد.
به گزارش ایسنا و به نقل از dpa، کارلوس والدراما که اسطوره فوتبال کلمبیا است، به انتقاد از زیدان پرداخت و گفت: اگر رودریگس در یک بازی 3-4 و حتی 5 گل به ثمر برساند، بازهم زیدان او را در ترکیب اصلی قرار نخواهد دارد چراکه اصلا این بازیکن را دوست ندارد. کارلو آنچلوتی به رودریگس اعتماد کرد و ثمره آن را هم دید اما نمی دانم چرا زیدان به او اعتماد نمی کند. اتفاقات عجیبی در رئال می افتد.
او ادامه داد: خامس بازیکن بسیار خوبی است اما باید او تلاش خود را بیشتر کند و از خود به خاطر نیمکت نشینی در رئال سوال کند. او اگر به تلاش خود ادامه دهد، به جایگاهی که شایسته آن است خواهد رسید.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.