ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حدادی‌فر: امسال باید جام بگیریم

هافبک تیم فوتبال ذوب‌اهن گفت: امسال خیلی زحمت کشیده‌ایم و حتما باید در جام حذفی قهرمان شویم. آفتاب : قاسم حدادی فر پس از بازی العین اظهار کرد: بازی خوبی بود. آنها بازیکنان خوبی داشتند که در تمام نقاط زمین تاثیرگذار بودند. ما شرمنده هواداران شدیم چون دلمان می‌خواست آن ها را شاد کنیم که نشد.
وی درباره فینال جام حذفی هم گفت: چهار روز دیگر در آن هوای نامطلوب باید بازی کنیم. ما باید نتیجه بگیریم چون امسال خیلی زحمت کشیدیم و باید در فینال جام حذفی یک جام به دست آوریم.
وی در خصوص ورود محرم نویدکیا به ذوب آهن گفت: محرم اسطوره فوتبال اصفهان است اما آمدنش به ذوب آهن را باید مسئولان تصمیم بگیرند. آرزوی هر بازیکنی است که در خط میانی در کنار محرم بازی کند.
به گزارش ایسنا،  وی در خصوص نقل و انتقالات هم گفت: فعلا به هیچ چیزی فکر نمی‌کنم و تصمیمم را بعد از فینال جام حذفی اعلام می‌کنم.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.