ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

غیبت نمایندگان ایران، عربستان، استرالیا و ژاپن در جمع هشت تیم برتر آسیا

با شکست ذوب‌آهن برابر العین در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، ایران هم به جمع کشورهایی پیوست که در مرحله یک‌چهارم نهایی این مسابقات، نماینده‌ای ندارند. آفتاب : مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به پایان می‌رسد و چهره هر هشت تیم راه یافته به مرحله بعدی مشخص شد. نکته قابل تامل، غیبت نمایندگان باشگاهی ایران، ژاپن، عربستان سعودی و استرالیا در جمع هشت تیم برتر قاره کهن است.
بهترین حضور؛ چین و کره‌جنوبی و امارات
فوتبال کره‌جنوبی و چین در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دو نماینده دارند. شانگهای و شاندونگ لیوننگ از چین و چونبوک متورز و اف.سی سئول از کره‌جنوبی به جمع هشت تیم برتر آسیا راه یافته‌اند. تنها کشوری که می‌تواند به این آمار دست یابد، امارات است. النصر امارات، دیروز (سه‌شنبه) با برتری برابر تراکتورسازی ایران به مرحله بعدی صعود کرد و العین هم با برتری برابر ذوب‌آهن به مرحله بعدی رقابت‌ها راه یافت.
صعود کرده‌ها
به گزارش ایسنا، تیم‌های چونبوک موتورز و اف.سی سئول کره‌جنوبی، شانگهای و شاندونگ لیوننگ چین، النصر و العین امارات، لوکوموتیو ازبکستان و الجیش قطر به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافته‌اند.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.