ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اژه‌ای رییس شورای نظارت بر صدا و سیما شد

اژه‌ای رییس شورای نظارت بر صدا و سیما شد فرهنگ > تلویزیون - حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای با نظر اعضای شورا، رییس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، در جلسه 417 روز چهارشنبه شورای نظارت، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای با نظر اعضای شورا، به‌عنوان هشتمین رییس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما انتخاب شد.

محسنی اژه ای 29 اردیبهشت ماه سال جاری با حکم رییس قوه قضاییه به‌عنوان نماینده جدید این قوه در شورا معرفی شد.

محسنی اژه‌ای در این جلسه با تشکر از اعضاء به مسوولیت سنگین شورا مطابق اصل 175 قانون اساسی و قوانین موضوعه کشور اشاره کردند و اظهار امیدواری کرد با همدلی نمایندگان قوا و رییس سازمان صدا و سیما، نظارت موثری در همه زمینه‌هایی که قانون اظهار داشته اعمال کرد و در تعالی سازمان مفید و موثر باشد.

بر اساس اصل 175 قانون اساسی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما مرکب از نمایندگان قوای سه گانه (هر قوه 2 نفر) ماموریت نظارت بر کلیه فعالیت‌های سازمان صدا و سیما را بر عهده دارد که اعضای این شورا از میان خود یک نفر را به‌عنوان رییس انتخاب می‌کنند.

پیش از این حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی ریاست این شورا را بر عهده داشت.

۵۷۵۷

کلید واژه ها: سازمان صدا و سیما - غلامحسین محسنی اژه‌ای - تلویزیون -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اژه‌ای رییس شورای نظارت بر صدا و سیما شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.