ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اشتباه پزشکی درمرگ پیرمرد اراکی محرز است

دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: سازمان نظام پزشکی؛ اشتباه پزشکی در مرگ پیرمرد اراکی را محرز دانسته و تخلف پزشک معالج طبق قانون در حال رسیدگی است. آفتاب : فرشید محمدحسینی طاهری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با اینکه هنوز از سوی سازمان نظام پزشکی جواب رسمی داده نشده، اشتباه پزشکی درمرگ پیرمرد اراکی محرز استاما هفته آینده به محض بسته شدن این پرونده احکام صادره از طریق رسانه ها به اطلاع عموم می رسد. 
وی بیان کرد: اولیای دم در این پرونده شکایتی نداشتند ولی سازمان نظام پزشکی تخلف بیمارستان و پزشک را محرز دانسته است. 
چندی پیش مرد 74 ساله ای برای شکستگی پای چپ خود به بیمارستان ولیعصر (عج) اراک مراجعه کرد، اما پزشک معالج بدون توجه به عکس رادیولوژی و مدارک پزشکی او ، دست به عمل جراحی اشتباهی پای راست به جای پای چپ زد و بیمار پس ازمدتی جان باخت. 
این اشتباه پزشکی در بیمارستان ولیعصر (عج) اراک ، بازتاب وسیعی در رسانه ها داشت و با واکنش های فراوانی از سوی اقشار مختلف مردم در فضای مجازی مواجه شد. 

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-سلامت می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-سلامت منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.