ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گیرکردن پای یک زن ایستگاه مترو لندن را تعطیل کرد + تصاویر

مترو لندن حادثه گیرکردن پای یک زن در یکی از ایستگاه‌های متروی لندن این ایستگاه را یک ساعت و نیم تعطیل کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ حادثه در متروی لندن باعث تخلیه ایستگاه و به تأخیرافتادن قطارها شد.

بر اساس گزارش بی‌بی‌سی جهانی گیرکردن پای یک مسافر زن در بین مجرای قطار و سکوی ایستگاه منجر به تخلیه ایستگاه از مسافران برای کمک به وی شد.

ماجرا زمانی آغاز شد که مسافران فریادهای بلند یک زن را بعد از توقف یکی از قطارها شنیدند و متوجه شدند پای این زن بین قطار و سکو گیر کرده است.

مسئولان ایستگاه متروی«کنینگ تاون»(Canningtown) بلافاصله اقدام به تخلیه سایر مسافران و بستن ایستگاه کردند و اورژانس به صحنه رسید.

این حادثه و شنیدن فریادهای  این زن که  پایش در فاصله بین قطار و سکوی ایستگاه گیرکرده بود سایر مسافران را ترسانده بودند و مسافران وحشت‌زده ایستگاه قطار را ترک کردند.

یک سخنگوی سیستم حمل و نقل لندن (TFL) در این رابطه گفت که بلافاصله قطار متوقف شد و تلاش‌ها برای رهاسازی این زن آغاز شد اما نتوانستیم کاری از پیش ببریم و در نهایت از جک برای تکان‌دادن کل واگن استفاده کردیم.

در نهایت تلاش‌های اورژانس و کارکنان مترو و آتش‌نشانی نتیجه داد و پای زن با کمترین جراحت آزاد شد.

یک سخنگوی بخش خدمات آمبولانس لندن گفت: "این زن با جراحات جزئی محل حادثه را ترک کرد و نیازی به بستری‌شدن وی نبود".

سخنگوی مترو اعلام کرد که ایستگاه مترو که از ساعت 08:00 به دلیل این حادثه بسته شده بود ساعت 09:30 باز شد و خدمات خود را از سر گرفت.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.