ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تماس باشگاه فولاد با بختیار رحمانی و بازیکنان سال‌های قبل

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، نعیم سعداوی درباره روند جذب بازیکن در تیم فولاد خوزستان، گفت: پس از مشخص شدن کادر فنی، دوره آماده سازی و تحلیل و آنالیز عملکرد دقیق فردی بازیکنان فصل قبل و انتخاب نفرات کارآمد که بر اساس تفکرات تاکتیکی جدید صورت گرفت، موضوع علاقه مندی باشگاه برای ادامه همکاری با این بازیکنان مطرح و در صورت تمایل آنها با شرایط خاص این فصل برای عقد قرارداد همکاری اقدام خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس قرارداد مهرداد بایرامی تا این لحظه تمدید شده و بازیکنانی نظیر مهرداد طهماسبی، محمد اهل شاخه، عبدالله ناصری، محمود مطلق زاده و یوسف وکیا به دلیل داشتن قرارداد به فعالیت خود در تیم فولاد خوزستان ادامه خواهند داد و تکلیف مابقی بازیکنان در روزهای آینده مشخص خواهد شد.

سرمربی تیم فولاد خوزستان خاطرنشان کرد:  همچنین با بازیکنان شاخص پیشین فولاد از جمله بختیار رحمانی از هفته قبل تماس گرفتیم که تعدادی برای بازگشت به فولاد اعلام آمادگی کردند و جا دارد از آنها تشکر کنم. امیدواریم تعدادی نیز تا روزهای آینده در صورت تمایل اعلام آمادگی کنند. در غیر اینصورت با گزینه های دیگر وارد مذاکره خواهیم شد. در هر صورت برای تصمیم بختیار رحمانی که جزئی از خانواده بزرگ فولاد می باشد احترام قائل هستیم و برای این بازیکن بزرگ آرزوی موفقیت و سلامتی را داریم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان با اشاره آکادمی این باشگاه، اظهار داشت: نگاه ویژه ای به پتانسیل موجود در تیم های پایه و آکادمیک خود داریم و از امروز تمرینات خود را با این جوانان پرشور شروع کرده و تلاش خواهیم کرد بهترین ها را گزینش کنیم.

وی با بیان اینکه با توجه به نیاز در چارچوب خاص و محدود خود نسبت به گزینه های باتجربه و کارآمد با اولویت بومی اقدام خواهیم کرد، گفت: درهای ورزشگاه بر روی تمامی علاقه مندان و هواداران اصیل با افتخار برای حضور گشوده می باشد که امیدواریم با حضور پرشور خود موجبات دلگرمی ما را فراهم کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.