ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وزیر نیرو خبر داد: طلب 50 هزار میلیاردی وزارت نیرو از دستگاههای دولتی

چیت چیان در ارتباط با برنامه‌های وزارت نیرو جهت جلوگیری از افت و کاهش سفره‌های زیرزمینی اظهار داشت: آب شرب مورد نیاز کشور 55 درصد از آب‌های زیرزمینی و 45 درصد نیز از آب‌های سطحی تأمین می‌شود. آفتاب : وزیر نیرو از طلب 50 هزار میلیارد ریالی وزارت نیرو از دیگر دستگاههای دولتی خبر داد و گفت:منابع بخش خصوصی و دولتی طی سال گذشته بیش از 49 هزار میلیارد تومان بوده است.
حمید چیت چیان اعلام کرد:ایران در سال افزون بر 10 میلیارد کیلووات ساعت، برق به دیگر کشورها صادر می‌کند.
چیت چیان در ارتباط با برنامه‌های وزارت نیرو جهت جلوگیری از افت و کاهش سفره‌های زیرزمینی اظهار داشت: آب شرب مورد نیاز کشور 55 درصد از آب‌های زیرزمینی و 45 درصد نیز از آب‌های سطحی تأمین می‌شود.
وزیر نیرو در خصوص آب‌های زیرزمینی گفت: طرح تعادل‌بخشی در راستای جبران کسری مخازن به میزان 110 میلیارد مترمکعب طی 20 سال پیش‌بینی شده است.
حمید چیت‌چیان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سالیانه 10 میلیارد کیلو وات برق از ایران به خارج از کشور صادر می شود.
به گزارش خبرآنلاین، وی با اشاره به ظرفیت سالیانه تولید برق در کشور، خاطرنشان کرد: ظرفیت برق تولیدی کشور سالیانه 11 هزار و 400 میلیارد مگاوات است.
وزیر نیرو تاکید کرد: 15طرح تعادل‌بخشی سفره‌های آب زیرزمینی با همکاری وزارت نیرو و جهاد کشاورزی در کشور در حال اجراست.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.