ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امضای یادداشت تفاهم همکاری‌های حمل و نقل ریلی بین تهران و لندن

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران که به منظور دیدار و انجام مذاکرات دوجانبه به همراه هیاتی از شرکت راه آهن کشورمان به لندن سفر کرده است روز گذشته(چهارشنبه) یک یادداشت تفاهم همکاری در زمینه حمل و نقل ریلی با همتای انگلیسی خود به امضاء رساند. آفتاب : در چارچوب این یادداشت تفاهم که با هدف توسعه سیستم راه آهن جمهوری اسلامی ایران از طریق تبادل دانش و تکنولوژی در بخش ریلی منعقد گردید، زمینه های همکاری دو کشور در قالب مدیریت فرایند ها و سیستم های حمل و نقل ریلی و نیز مدیریت فنی و تکنولوژی راه آهن، مورد تاکید قرار گرفته است.
براساس همین گزارش در جریان این سفر مدیرعامل راه آهن کشورمان همچنین با دو تن از معاونین وزارت حمل و نقل انگلیس دیدار و ضمن اشاره به برنامه ها و اقدامات صورت گرفته در زمینه ارتقای جایگاه حمل و نقل ریلی و جابجایی مسافر و بار در کشور ، فرصت های کم نظیر سرمایه گذاری در این بخش را برای طرف انگلیسی مورد تشریح قرار داد.
به گزارش ایسنا، طرف انگلیسی نیز با اشاره به جذابیت های ایران برای همکاریهای تجاری و اقتصادی ، نسبت به توسعه مناسبات در حوزه حمل و نقل ریلی با کشورمان ابراز علاقمندی کرد.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.