وزیر جهادکشاورزی: به‌خاطر تنبلی، کشور را خشک اعلام می‌کنیم

وزیر جهاد کشاورزی گفت: به خاطر تنبلی و کم حالی کشور را خشک اعلام می‌کنیم. آفتاب : محمود حجتی در مراسم افتتاح کشت و صنعت خرم‌آباد بیان کرد: امسال شاهد جلوه‌هایی از استان که باید باشد، هستیم و همت و اراده‌ای که در استان هست، جای تقدیر و تشکر دارد.
وی اضافه کرد: در این مجموعه حدود ۵۰۰ نفر مشغول به کارند و طرح‌هایی که اعلام می‌شوند چند برابر خواهد شد.
حجتی ادامه داد: در مجموعه‌ای ۱۳۰۰ هکتاری که وجود دارد آخرین ابزار و دانش روز دنیا گنجانده شده است.
وزیر کشاورزی اظهار کرد: به خاطر تنبلی و کم‌حالی، کشور را خشک اعلام می‌کنیم و کاری از پیش نمی‌بریم اما ما در این استان متوسط بارندگی بالای ۴۰۰ میلی‌متر داریم و خاک حاصلخیز و هوای لطیفی در استان وجود دارد که راحت از این ظرفیت عظیم می‌گذریم.
به گزارش ایسنا، وی یادآور شد: در این مجموعه قرار است فعالیت‌های کشت بافت انجام شود و این تحول بزرگی است چراکه بخش بزرگی از مشکلات کشور با این فن‌آوری مرتفع می‌شود.
وی افزود: زنجیره‌ای که در این مجموعه تعریف شده است جای تقدیر دارد و امید می‌رود ۸۰۰ هزار هکتار زمین استان نیز مانند این ۱۳۰۰ هکتار احیا شود و مورد استفاده قرار گیرد.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر جهادکشاورزی: به‌خاطر تنبلی، کشور را خشک اعلام می‌کنیم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.