ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وزیر جهادکشاورزی: به‌خاطر تنبلی، کشور را خشک اعلام می‌کنیم

وزیر جهاد کشاورزی گفت: به خاطر تنبلی و کم حالی کشور را خشک اعلام می‌کنیم. آفتاب : محمود حجتی در مراسم افتتاح کشت و صنعت خرم‌آباد بیان کرد: امسال شاهد جلوه‌هایی از استان که باید باشد، هستیم و همت و اراده‌ای که در استان هست، جای تقدیر و تشکر دارد.
وی اضافه کرد: در این مجموعه حدود ۵۰۰ نفر مشغول به کارند و طرح‌هایی که اعلام می‌شوند چند برابر خواهد شد.
حجتی ادامه داد: در مجموعه‌ای ۱۳۰۰ هکتاری که وجود دارد آخرین ابزار و دانش روز دنیا گنجانده شده است.
وزیر کشاورزی اظهار کرد: به خاطر تنبلی و کم‌حالی، کشور را خشک اعلام می‌کنیم و کاری از پیش نمی‌بریم اما ما در این استان متوسط بارندگی بالای ۴۰۰ میلی‌متر داریم و خاک حاصلخیز و هوای لطیفی در استان وجود دارد که راحت از این ظرفیت عظیم می‌گذریم.
به گزارش ایسنا، وی یادآور شد: در این مجموعه قرار است فعالیت‌های کشت بافت انجام شود و این تحول بزرگی است چراکه بخش بزرگی از مشکلات کشور با این فن‌آوری مرتفع می‌شود.
وی افزود: زنجیره‌ای که در این مجموعه تعریف شده است جای تقدیر دارد و امید می‌رود ۸۰۰ هزار هکتار زمین استان نیز مانند این ۱۳۰۰ هکتار احیا شود و مورد استفاده قرار گیرد.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.