ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

در اولین حضور رسمی روی نیمکت ایران؛/ شور آرژانتینی در کلاس لوزانو (عکس)


به گزارش "ورزش سه"، رائول لوزانو آرژانتینی بعد از انتخاب پر کش و قوس خود برای سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران صبح امروز اولین تجربه خود را مقابل استرالیا با موفقیت پشت سر گذاشت. ترمیم نظام تاکتیکی تیم، بازگشت دفاع منظم روی تور، توپ گیری های هدفمند، آرامش و تسلط بازیکنان در زمین، ارائه بازی یکنواخت و کم افت و خیز، جبران سریع امتیازات از دست رفته و اشتباهات حداقلی ویژگی های تیم لوزانو نسبت به تیم کواچ است اما شخص او یک ویژگی خاص را هم کنار زمین به نمایش گذاشت.


جنب و جوش لوزانو کنار زمین ایران بسیار مورد توجه بود، حرکاتی که کمتر از ولاسکو و کواچ سر می زد. نوع خوشحالی و واکنش هایی که حد میانی دو مربی قبل بود. شور آرژانتینی کنار زمین ایران دیده می شد کاری که ولاسکو آن را در شخصیت جدی خود ذوب می کرد اما لوزانو آن را دقیق بروز می دهد.

 


با این حال اولین تجربه رسمی لوزانو روی نیمکت ایران به خوبی پشت سر گذاشته شد و او ایستگاه های بعدی کار آسانی نخواهد داشت.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «در اولین حضور رسمی روی نیمکت ایران؛/ شور آرژانتینی در کلاس لوزانو (عکس)» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.