ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کروس: آنچلوتی از هر نظر بی‌همتاست


به گزارش "ورزش سه"، تونی کروس که دو سال قبل از بایرن مونیخ به رئال مادرید پیوست، در مصاحبه با "زود دویچه سایتونگ" راجع به این انتخابش گفت:" آن موقع با آگاهی کامل این تصمیم را گرفتم و بعدا هم هر چه جلوتر رفتم به درستی آن بیشتر پی بردم.

 

برایم روشن است که از چه امتیاز ویژه‌ای برخوردارم وقتی بعد از بازی برای بایرن مونیخ، در ایستگاه بعدی به رئال مادرید و همچنین به تیم ملی راه یافتم."

 

 

 

این بازیکن که در رئال زیر نظر کارلو آنچلوتی کار کرده و تجربه شاگردی گواردیولا در مونیخ را هم داشته است، در مورد مربی ایتالیایی جدید باواریایی‌ها اذعان کرد:" درک کارلتو از تاکتیک باعث برجسته و ممتاز شدن او می‌شود و همچنین رفتار انسانی‌اش.

 

وظیفه مدیریت کردن رئال مادرید در سطحی انسانی به همان سختی و بزرگی وظیفه هدایت ورزشی این تیم است. در سالی که من این شانس را داشتم شاگردی او را تجربه کنم، در این زمینه واقعا بی‌همتا عمل می‌کرد. بایرنی‌ها واقعا خوشبختند که می‌توانند او را تجربه کنند."

 


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.