ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو هیئت مدیره استقلال تهدید شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : عضو هیات مدیره باشگاه استقلال از سوی برخی افراد ناشناس تهدید شد.
 
به گزارش انتخاب، به نظر می رسد بحث انتخاب سرمربی برای فصل آینده در باشگاه استقلال بسیار بالا گرفته و همین موضوع تبعاتی را برای برخی از اعضای این باشگاه هم داشته است.  
 
مسعود معینی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال که اعلام کرده بود موافق آوردن مربی خارجی برای استقلال است بعد از آن مصاحبه چند روزی است که سکوت کرده. وقتی با او تماس گرفتیم تا از دلیل سکوتش جویا شویم او از توهین و تهدید برخی افراد ناشناس خبر داد.
 
معینی در این باره گفت: بعد از اینکه آن مصاحبه را انجام دادم پیام های توهین آمیز زیادی را دریافت کردم. متاسفانه در کشور ما این طور است که مربیان ایرانی می خواهند به هر قیمتی بالای سر تیم ها باشند اما من فقط نظرم را گفتم. حتی برخی مرا تهدید کردند که چرا این حرف را زده ای و من برای این افراد متاسفم.
منبع: مشرق

[ منبع این خبر سایت انتخاب-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت انتخاب-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.