حسینی: برای اولادی مرده‌پرستی هم نکردیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مدافع تیم فوتبال نفت تهران گفت که کمیته اخلاق و کمیته انضباطی باید به فکر حق بازیکنان لیگ‌برتری باشد.
به گزارش انتخاب، سیدجلال حسینی در مورد درگذشت مهرداد اولادی گفت: بعد از درگذشت هادی نوروزی دوباره شاهد یک اتفاق تلخ بودیم. مراسم باشکوهی برای نوروزی برگزار شد، ولی درمورد مهرداد اینطور نبود و درواقع ما برای اولادی مرده‌پرستی هم نکردیم. بسیاری از مسئولان که کت و شلوار می‌پوشند، اصلاً نمی‌دانند که مهرداد در راه رسیدن به جام جهانی برزیل یکی از بازیکنان تیم ملی بود و در آخرین بازی مقابل کره‌جنوبی در کنار ما حضور داشت.
او ادامه داد: فوت اولادی خیلی دردناک بود و فکر می‌کنم در این چند سال خیلی‌ها به اولادی توهین کردند. جالب اینجاست که حتی بازی ملوان به‌تأخیر نیفتاد و انگار فوتبالیست‌ها برای خیلی‌ها مهم نیستند. بعضی‌ها که درمورد مهرداد حرف می‌زنند دروغگو هستند. وقتی به کلینیک دکتر نوروزی می‌رفتم، مهرداد خیلی با من درددل می‌کرد و حتی پیامک‌های او را دارم. خیلی‌ها به اولادی بدی کردند، ولی دم بچه‌محل‌هایش گرم که برای او سنگ‌تمام گذاشتند.
حسینی درمورد دیدار فردا نفت تهران مقابل سپاهان گفت: من درمورد مسائل فنی صحبت نمی‌کنم، چون اصلاً باشگاهی نداریم و هیچ‌کس به فکر بازیکنان نیست. باز هم قرار نیست به اردو برویم و بازیکنان باید از خانه خودشان به ورزشگاه بروند و شاید من هم مثل بازی با پدیده دوباره در ترافیک بمانم. با این شرایط جنگیدن در چهار بازی آخر اصلاً بی‌معنی است و ما نمی‌توانیم مقابل حریفان از لحاظ فوتبالی حرفی برای گفتن داشته باشیم. فقط منتظر هستیم که بازی‌ها تمام شود.
مدافع نفت تهران تأکید کرد: متأسفانه در این فوتبال بازیکنان و مربیان به دلایل مختلف محروم می‌شوند، ولی وقتی حق آنها خورده می‌شود کسی پاسخگو نیست. ما کمیته انضباطی داریم و کمیته اخلاق هم داریم. اگر آنها در آینده دنبال حق بازیکنان نباشند و حق فوتبالیست‌ها را که از باشگاه‌ها طلبکار هستند ندهند، روزهای سختی در انتظارشان خواهد بود. ما هم تا آخر خط جلو می‌رویم.منبع: تسنیم

[ منبع این خبر سایت انتخاب-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حسینی: برای اولادی مرده‌پرستی هم نکردیم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت انتخاب-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.