ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اتحاد نافرجام استقلال ها برای پایین کشاندن پرسپولیس

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ، در نیم فصل دوم و به خصوص در سال جدید شمسی پرسپولیس در کمال ناباوری با استارتی انفجاری خود را به بالاهای جدول رساند و چند هفته ای در رده های سوم و چهارم باقی ماند تا روز واقعه ، دربی نقطه عطف تیم برانکو بود هم حریف دیرینه را زمین گیر کرد و هم تیم جوان ویسی را به زیر کشید و به صدر جدول چسبید . این هفته برای سه استقلال هفته حیاتی بود . استقلال اهواز در پی فرار از سقوط ، استقلال خوزستان به دنبال باز گشت به صدر و استقلال تهران هم برای ماندن در کورس قهرمانی . سه هدفی که تنها ابی پوشان تهرانی به ان رسیدند و برادران کوچکتر هر چه زدند به در بسته خورد . استقلال خوزستان در تبریز مساوی کرد و استقلال اهواز علیرغم همه تلاشهای داخل و خارج میدان نه توانست خود را از سقوط نجات دهد نه قادر شد به خواسته همشهری اش برای پایین کشاندن پرسپولیس از صدر جامه عمل بپوشاند حتی به بهای بد نامی شهر اهواز و مانع تراشی ها و سنگ پرانی ها . حالا رقبا باید به احترام پرسپولیس برانکو و طاهری کلاه از سر بردارند و هواداران هم به این تیم ببالند حتی اگر حادثه ای ناغافل یا اشتباهی ناخواسته مانع از قهرمانی پرسپولیس شود . تیمی که از ته جدول لیگ برتر ایران به صدر می رسد قابل احترام است .  

مجید ضابطی    

[ منبع این خبر سایت انتخاب-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت انتخاب-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.