ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عباسی: بازیکنان سرباز را شناسایی کرده‌ایم

تراکتورسازی با حذف از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به فعالیت خود در فصل گذشته پایان داد. روزنامه قانون: تراکتورسازی با حذف از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به فعالیت خود در فصل گذشته پایان داد. تراکتورسازی سال قبل مشکلات زیادی داشت و درطی مسابقات پستی و بلندی‌های زیادی را پشت‌سر گذاشت. درنهایت این تیم با قرارگرفتن در رده چهارم جدول با حذف از مرحله یک هشتم نهایی مسابقات را به پایان رساند. گفت‌وگو با عباسی، مدیرعامل سرخپوشان تبریزی را در ادامه مي‌خوانید.
   برای شروع کار منتظر جلسه هیات مدیره هستیم
 عباسی در مورد اینکه چه زمانی تکلیف کادر فنی را مشخص می‌کند اظهار داشت: منتظر برگزاری جلسه هیات مدیره هستیم تا برنامه‌های آینده و بودجه‌بندی مشخص شود و طی آن کار خودمان را جلو ببریم.
  قرارداد سال بعد قلعه‌نویی توافقی است
وی در پاسخ به این سوال که آیا قلعه‌نویی با این تیم قرارداد دارد تصریح کرد: ما با قلعه‌نویی قرارداد یک‌سال و نیمه بستیم اما قرارداد او برای یک‌سال آینده توافقی است. از این مربی برنامه کتبی خواستیم که او هنوز این اقدام را انجام نداده است. باید ببینیم خواسته‌های او چیست و آیا براساس بودجه‌ای که مشخص می‌شود می‌تواند در تیم کار کند یا نه. نباید مداد پاک‌کن دست بگیریم و کار را شروع کنیم بدون اینکه اهداف‌مان را مشخص کرده باشیم. باید خیلی دقیق و با هدف جلو برویم اینکه بخواهیم یک بودجه بنویسیم و در تحقق آن ناتوان باشیم درست نیست. ابتدا باید برنامه و بودجه را مشخص کنیم و سپس به بحث سرمربی و نقل و انتقالات برسیم.
  رحمانی، عشوری و خلیل‌زاده را می‌خواهیم
مدیرعامل تراکتورسازی در مورد اتمام سربازی سینا عشوری،‌بختیار رحمانی،‌شجاع خلیل زاده، محمد پوررحمت‌ا...،‌ شاهین ثاقبی و علی حمودی اظهار داشت: بختیار پیشنهاد خارجی دارد اما اگر او در ایران بماند خواهان حضورش در فصل بعد هستیم، پوررحمت‌ا... از جمع ما جدا خواهد شد. عشوری با ذوب آهن و خلیل‌زاده با سپاهان قرارداد دارند اما ما خواستار این هستیم که آنها را حفظ کنیم. باید ببینیم وضعیت آن‌ها چه خواهد شد.  با نفراتی مثل مهدی کیانی و ... هم برای سال بعد صحبت خواهیم کرد. همچنین سروش رفیعی، مهدی شریفی و محمدرضا اخباری هم سال بعد در تیم هستند.
  هیچ بحثی برای جذب نویدکیا نداشتیم
وی در مورد بحث تمایل تراکتورسازی به جذب حنیف عمران‌زاده،‌محرم نویدکیا و سجاد شهباززاده تصریح کرد: این حرف‌هایی است که در رسانه‌ها مطرح مي‌شود ما هیچ صحبتی در مورد جذب این بازیکنان و محرم نویدکیا نداشتیم تنها در این بین تمایل داریم نفراتی مثل عشوری را حفظ کنیم و با باشگاه‌ آن‌ها ارتباط برقرار کنیم.
  شایعات براساس منافع برخی افراد مطرح می‌شود
عباسی در پاسخ به خبر اختلافش با امیر قلعه نویی گفت: اصلا چنین اختلافی وجود ندارد متاسفانه برخی تعبیر خود را بیان می‌کنند و این شایعات براساس سود و منفعتی که می‌برند مطرح مي‌شود. در حال حاضر مهم‌ترین موضوع برای ما مشخص شدن بودجه است. وقتی بودجه مشخص شد و اگر مبلغ کمتری نسبت به گذشته بود باید ببینیم آیا قلعه‌نویی راضی می‌شود با مبلغ کمتر تیمي‌برای قهرمانی ببندد یا نه. به هرحال برای رسیدن به موفقیت باید ابزار آن فراهم باشد. ابتدا باید مصوبه هیات‌مدیره را بگیریم و سپس به امور بعدی بپردازیم.
  سزار پیشنهاد خارجی دارد
وی در مورد وضعیت آلویس‌ نانگ، سزار و کاردوسو،‌گفت: سزار پیشنهاد خارجی خوبی دارد که رقم آن بالاست. ما یک بازیکن را با مبلغ مناسب جذب می‌کنیم و سپس او با پیشنهادهای بالایی روبه‌رو می‌شود. سال قبل سانتوس را با ۵۰ هزار دلار گرفتیم و امسال با مبلغ ۵۰۰ هزار دلار به تیم دیگری رفت. اکنون کاردوسو و نانگ هم با پیشنهادهایی روبه‌رو هستند.  به هرحال اولویت این بازیکنان رفتن به تیم‌های خارجی است.
اگر منابع مالی مشخص شود کار راحت‌تر خواهد بود. دو سال برای آوردن پول زحمت کشیدیم. افرادی که ما را ساپورت می‌کردند محبت زیادی داشتند. سابقه ندارد تراکتورسازی آنقدر راحت پول اسپانسری جذب کرده باشد. این اتفاق در تاریخ تراکتورسازی سابقه نداشته است. اکنون هم از لحاظ تشکیلاتی باشگاه شرایط خوبی دارد. دوستان قبلی هم زحمت خود را کشیده بودند و ما تلاش کردیم کار آنها را تکمیل کنیم. برای اولین بار مجمع تشکیل دادیم برای اولین بار ۱۰۰ تقسیم بندی سهام برای تراکتورسازی صورت گرفته است. کارهای دیگری هم صورت گرفته که بسیار خوب است اما دیده نمی‌شود. سپاهان ساختار اداری بسیار خوبی دارد اما دیدید با چه مشکلاتی روبه‌رو شد، خوشبختانه ما این وضعیت را پیدا نکردیم.
  با برخی مشمولان سربازی مذاکراتی کرده‌ایم
وی در مورد اینکه آیا سربازها را شناسایی کرده‌اند، اظهار داشت: بله این کار صورت گرفته و با برخی از آنها توسط کمیته نقل و انتقالات و افرادی که مسئول ارتباط‌گرفتن هستند صحبت کرده‌ایم. در باشگاه در بحث ساختار داخلی تغییر و تحولی خواهیم داشت. ساختار باشگاه باید در حد و قواره تراکتورسازی باشد. افراد سنتی باید کنار بروند و افراد آگاه‌تر کار را پیش ببرند. اکنون در آسیا مطرح هستیم و از لحاظ رنکینگ و تعداد هواداران در رتبه اول هستیم. باید دست به دست هم دهیم و در جهت رشد حرکت کنیم.
  در بحث سهمیه امیدوارم آنچه خیر است اتفاق بیفتد
مدیرعامل تراکتورسازی در مورد اینکه آیا امیدوارند  استقلال قهرمان جام حذفی شود و سهمیه چهارم به این تیم برسد،گفت: امیدوارم آنچه خیر است اتفاق بیفتد و سهمیه به تراکتورسازی برسد.
  تیم قوی و یکدستی می‌بندیم
از مردم می‌خواهم روی مسائل تیم واقع‌بین باشند و به تیم کمک کنند.خواسته‌ها نباید یکطرفه باشد. اگر بودجه مشخص شد يك تیم قوی خواهیم بست. سعی می‌کنیم تیم یکدست و خوبی ببندیم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.