ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مرندی: به نمایندگان توصیه می‌کنم دنبال جریانات سیاسی نباشند/ اگر خداترس بودیم، ‌وضعمان بهتر بود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : نماینده مردم تهران در مجالس هشتم و نهم خطاب به منتخبان دور دهم گفت: توصیه من به نمایندگان این است که وارد جریانات سیاسی نشوند و صلاح مردم را دنبال کرده و رهبری را تنها نگذارند. برای حل بقیه مشکلات،‌ خداوند کمک می کند.
به گزارش انتخاب، علیرضا مرندی  درباره ارزیابی اش از مجلس نهم اظهار کرد: ما اگر همگی تلاش بیشتری کرده و وقت بیشتری گذاشته بودیم و صداقت کامل و خداترسی کامل داشتیم، وضعمان بهتر بود. به نظرم می‌رسد که ما گاهی خدا را  فراموش می‌کنیم. چون من خودم اینگونه هستم این را می‌گویم.
او تاکید کرد: اگر آنگونه که امام می‌فرمودند همواره خود را در محضر خدا می‌دیدیم، وضعمان متفاوت بود.
وزیر اسبق بهداشت و درمان بیان کرد:‌ سپاسگزار یک یک این مجلسی‌ها هستم، چون انسان‌های شریف فراوانی در آن دیده‌ام، ولی ارزش انقلاب ما آنقدر بالاست که تلاش بیشتر و صداقت، ازخودگذشتگی و ایثار بیشتری را می‌خواهد.
مرندی بهترین خاطره اش از مجلس نهم را مربوط به روزهای آخر این دوره دانست و گفت: مصوبه هفته قبل بر علیه آمریکا که دولت را مکلف کرد غرامت از آمریکا را پیگیری کند و خسارت بگیرد، روز خیلی خوبی را رقم زد. امیدوارم خدا توفیق دهد که بتوانیم در برابر ظلم و استکبار بایستیم.
وی با تاکید بر اینکه همه تلاش ما باید برای استحکام نظام و وحدت مردم باشد،‌ درباره روزهای بد مجلس نهم نیز بیان کرد: روزهایی که حرف‌هایی از تریبون مجلس زده شد که نظام را تضعیف و مردم را مایوس می‌کرد بدترین روزهای مجلس بود. البته خیلی اتفاق نیفتاد.
وی درباره چرایی سکوتش در اغلب جلسات مجلس نهم نیز گفت:‌ باید آدم حرف خوب برای زدن داشته باشد تا صحبت کند.
مرندی اظهار کرد: دوست داشتم خدمت بیشتری بکنم. امیداوارم آیندگان نیز مانند من دچار حسرت نشوند که البته احتمالا خواهند شد آنها چهار سال فرصت دارند اما چشم بر هم بزنند این چهار سال تمام می شود و برگشتنی نیست. من این را در وزارت بهداشت نیز تجربه کردم و غصه خوردم و مطمئن نیستم که روز بعد بهتر از روز قبل شده باشم.

[ منبع این خبر سایت انتخاب-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مرندی: به نمایندگان توصیه می‌کنم دنبال جریانات سیاسی نباشند/ اگر خداترس بودیم، ‌وضعمان بهتر بود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت انتخاب-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.