مدافع ذوب آهن: خسته تر از استقلالیم

مدافع لبنانی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازی سختی را مقابل العین پشت سر گذاشته‌ایم و تیم ما خسته‌تر از استقلال است اما اگر از ابتدای بازی به خوبی تمرکز کنیم پیروز میدان می‌شویم. خبرگزاری تسنیم: علی حمام درباره شرایط تمرینات تیمش پیش از دیدار نهایی جام حذفی اظهار داشت: بازی سختی را مقابل العین داشتیم اما شرایط تمرینات بسیار خوب پیش رفته و بازیکنان در آمادگی به نسبت خوبی قرار دارند.
وی درباره دیدار مقابل استقلال در فینال حذفی افزود: اگر از دقیقه یک تا 90 تمرکز خوبی بر بازی داشته باشیم می‌توانیم با پیروزی مقابل استقلال قهرمانی سال گذشته را تکرار کنیم.
مدافع لبنانی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: باید در این دیدار ابتدا گل دریافت نکنیم و سپس با بهترین استفاده از حملات، به گل برسیم.
وی خاطرنشان کرد: تفاوت ما و استقلال در این است که نسبت به این تیم کمتر استراحت کرده‌ایم اما امیدوارم با استراحت و راهنمایی‌های کادر فنی این دیدار را با پیروزی جشن بگیریم.
تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان روز یکشنبه 9 خردادماه در دیدار پایانی جام حذفی کشور در خرمشهر به مصاف استقلال تهران می‌رود تا از عنوان قهرمانی سال گذشته خود دفاع کند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدافع ذوب آهن: خسته تر از استقلالیم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.