ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اولین جلسه علنی مجلس دهم رسما آغاز شد


با استقرار هیات رئیسه سنی مجلس به ریاست هاشم زهی نماینده تهران و متولد 1323 اولین جلسه علنی مجلس دهم شورای اسلامی آغاز شد.به گزارش خبرنگار ایسنا، دقایقی پیش به دعوت معاون قوانین مجلس نهم هیات رئیسه سنی مجلس متشکل از هاشم زهی از حوزه انتخابیه تهران و متولد 1323 به عنوان رئیس، ذوالقدر منتخب میناب و متولد 1325 نایب رئیس، سید فاطمه حسینی منتخب تهران و متولد 1364 دبیر اول و سمیه محمودی منتخب شهرضا و متولد 1363 دبیر دوم و با حضور مستقر و اولین جلسه علنی مجلس با حضور 265 نفر از نمایندگان به طور رسمی آغاز شد.گزارش معاون اجرایی مجلس نهم قرائت پیام رهبری، گزارشی از برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط وزیر کشور، انجام مراسم تحلیف،‌ سخنرانی رئیس قوه مجریه، تشکیل شعب بررسی اعتبارنامه‌ها و بالأخره تجدید میثاق با آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران در حرم مطهر امام خمینی (ره) در دستور جلسه امروز مجلس قرار دارد.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.