ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عجله‌ای برای عقد قرارداد با گسترش ندارم/ نصرتی: فکر نمی‌‎کردم به فوتبال برگردم


محمد نصرتی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره شرایطش می گوید: خوشبختانه شرایط خیلی خوبی دارم. مصدومیتم به طور کامل برطرف شده و از امروز هم در تمرینات گسترش حضور پیدا می کنم. در یکی دو هفته گذشته در تمرینات گروه بودم و بازیکنان کمی با من مراعات کردند که ترسم بریزد، شرایط کنونی ام خوب است و انشاءالله بتوانم باقدرت به فوتبال برگردم.


وی درباره زمان عقد قراردادش با گسترش فولاد بیان می کند: عجله ای برای عقد قرارداد ندارم. زمان برای بستن قرارداد وجود دارد. الان تمام تمرکزم این است که خوب تمرین کنم و در بازی های دوستانه نیز عملکرد خوبی داشته باشم تا بتوانم با قدرت به فوتبال برگردم.


نصرتی در پایان می افزاید: مصدومیت سختی را پشت سر گذاشتم. من جراحی شدیدی کردم و واقعا فکر نمی کردم بتوانم به فوتبال برگردم اما با زحماتی که خودم کشیدم، تلاش های دکتر کیهانی و دکتر شهاب و همچنین دعای خانواده ام توانستم بار دیگر روی پایم بایستم و فوتبال بازی کنم.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.