عجله‌ای برای عقد قرارداد با گسترش ندارم/ نصرتی: فکر نمی‌‎کردم به فوتبال برگردم


محمد نصرتی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره شرایطش می گوید: خوشبختانه شرایط خیلی خوبی دارم. مصدومیتم به طور کامل برطرف شده و از امروز هم در تمرینات گسترش حضور پیدا می کنم. در یکی دو هفته گذشته در تمرینات گروه بودم و بازیکنان کمی با من مراعات کردند که ترسم بریزد، شرایط کنونی ام خوب است و انشاءالله بتوانم باقدرت به فوتبال برگردم.


وی درباره زمان عقد قراردادش با گسترش فولاد بیان می کند: عجله ای برای عقد قرارداد ندارم. زمان برای بستن قرارداد وجود دارد. الان تمام تمرکزم این است که خوب تمرین کنم و در بازی های دوستانه نیز عملکرد خوبی داشته باشم تا بتوانم با قدرت به فوتبال برگردم.


نصرتی در پایان می افزاید: مصدومیت سختی را پشت سر گذاشتم. من جراحی شدیدی کردم و واقعا فکر نمی کردم بتوانم به فوتبال برگردم اما با زحماتی که خودم کشیدم، تلاش های دکتر کیهانی و دکتر شهاب و همچنین دعای خانواده ام توانستم بار دیگر روی پایم بایستم و فوتبال بازی کنم.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عجله‌ای برای عقد قرارداد با گسترش ندارم/ نصرتی: فکر نمی‌‎کردم به فوتبال برگردم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.