ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امروز سرورهای The Division غیر فعال شدند

امروز سرورهای The Division غیر فعال شدند

گیم فا/ طبق اعلام قبلی یوبی سافت ، امروز سرورهای بازی The Division برای مدتی غیر فعال شدند تا تعمیر شوند. سرور این بازی از ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه به وقت تهران غیر فعال و طبق انتظار قبلی به مدت ۲ ساعت به همین شکل باقی ماند و در ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران دوباره فعال شدند.

اینکار برای برطرف کردن یکی از مشکلات شناخته شده بازی ، تحت عنوان مشکلات بازیکنان در دریافت پاداش High Value Target Bosses ، حتی پس از شکست در ماموریت بوده است.

هفته جاری هفته بزرگی برای بازی The Division بود. با عرضه جدیدترین آپدیت رایگان بازی که محتویات جدیدی به آن اضافه می کرد ، همه چیز طبق برنامه پیش نرفت و مشکلات جدیدی به بازی اضافه شد.[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.