ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تولید گوشی سونی کاهش پیدا کرد

سونی در سال گذشته بیش از 24.9 میلیون تلفن همراه هوشمند راهی بازار کرده بود. آمار جدید بیانگر این موضوع است که سونی تولید گوشی‌های خودش را 20 درصد کاهش داده است. مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: شرایط سونی در بازار موبایل چندان مناسب به نظر نمی‌رسد و این شرکت در چند سال گذشته با ضررهای زیادی در حوزه‌ی ساخت تلفن‌های همراه هوشمند مواجه بوده است. این شرکت به تازگی پیش بینی سال مالی خودش تا تاریخ 31 مارس 2017 را منتشر کرده و براساس آن سونی 20 میلیون گوشی در طول امسال و اوایل سال آینده راهی بازار می‌کند.
تولید گوشی‌های سونی 20 درصد کاهش پیدا می‌کند
سونی در سال گذشته بیش از 24.9 میلیون تلفن همراه هوشمند راهی بازار کرده بود. آمار جدید بیانگر این موضوع است که سونی تولید گوشی‌های خودش را 20 درصد کاهش داده است. این شرکت گفته که انتظار دارد تعداد کمتری تلفن همراه هوشمند در سال جاری به فروش برساند و این کاهش فروش بیشتر در بخش گوشی‌های میان‌رده خواهد بود. همین موضوع باعث شده که سونی روی ساخت گوشی‌های سطح بالا تمرکز بیشتری داشته باشد.
در گذشته هم خبرهای مختلفی از شرایط بد این شرکت در بازار موبایل منتشر شده بود. حتی شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که این شرکت قصد دارد بخش تولید گوشی‌های موبایل خودش را بفروشد که البته این موضوع از طرف مقامات سونی تکذیب شد.
شرکت سونی مدتی پیش هم تولید گوشی‌های سری Z را متوقف کرد و به جای آن مدل سری X را راهی بازار کرد تا شاید بتواند نظر مردم را بیشتر به سمت محصولاتش جلب کند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.