ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برکناری یک مسئول در پی مرگ دختر 5 ساله

در پی مرگ دختر بچه ۵ ساله در بوستان رضوانیه منطقه ۱۵، مسئول خدمات شهری و فضای سبز ناحیه عزل شده و پیمانکار به مراجع قضایی معرفی شد. خبرگزاری مهر: در پی مرگ دختر بچه ۵ ساله در بوستان رضوانیه منطقه ۱۵، مسئول خدمات شهری و فضای سبز ناحیه عزل شده و پیمانکار به مراجع قضایی معرفی شد.
شهرام گیل‌آبادی،رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران با اشاره به گزارش حادثه بوستان رضوانیه در منطقه ۱۵ که از سوی بازرسی شهرداری انجام شده است، گفت: در پی دستور شهردار تهران به سازمان بازرسی جهت بررسی سریع و همه جانبه حادثه محله رضویه و ارائه گزارش این سازمان به شهردار تهران، دائر بر اهمال مسئولان (ناظر و پیمانكار) ذیربط، شهردار تهران دستور عزل رئیس اداره فضای سبز منطقه، شهردار ناحیه و مسئول خدمات شهری ناحیه را صادر كرده و پیمانكار را جهت رسیدگی به مراجع قضایی معرفی کرد.
عصر روز سه‌شنبه دختر خردسالی در پارک شهدای گمنام محله رضوانیه گم شد که پس از جستجوی والدینش جسد تکه تکه شده وی در داخل و بیرون لوله پمپ مکش آب آبشار این پارک پیدا می شود. این لوله آب، حوضچه پارک را به بالای تپه ای که آبشاری بالای آن قرار دارد با فشار قوی پمپاژ می کند که بر اساس استانداردهای ایمنی، گلوگاه های این لوله ها باید توری یا حفاظ داشته باشد، اما این لوله فاقد چنین حفاظی بوده است.
شهرداری منطقه مدعی بود که چند روز قبل متوجه شد که حفاظ لوله پمپ مکش آب دزدیده شده و طی نامه ای از پیمانکار خواسته بود هرچه سریع‌تر دریچه جدید را روی لوله نصب کند که این کار انجام نشده و فاطمه ۵ ساله قربانی این بی‌توجهی شد که به گفته مسئولان بازرسی شهرداری، این اهمال‌کاری از سوی پیمانکار و مدیران شهری منطقه بوده است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-حوادث می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برکناری یک مسئول در پی مرگ دختر 5 ساله» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-حوادث منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.