ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مجتمع 20 واحدی در ورامین طعمه حریق شد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی ۲۰ واحدی در جاده ورامین-شهرک ارغوان و نجات ۳۰ نفر خبرداد. خبرگزاری فارس: جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار داشت: در ساعت 7:09 دقیقه امروز آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی واقع در جاده ورامین-شهرک ارغوان به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران 3 ایستگاه به همراه بالابر، تشک نجات و خودروهای تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد در یک مجتمع مسکونی 4 طبقه 20 واحدی در طبقه دوم یک واحد 60 متری دچار حریق شده و دود زیادی ساختمان را فرا گرفته بود.
ملکی بیان داشت: تعدادی از ساکنان در داخل ساختمان محبوس شدند و گروهی از آتش‌نشانان نیز برای نجات آنها اقدام کردند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران، گفت: بعضی از ساکنین ساختمان به پشت بام رفته بودند که پس از اطفاء حریق و تخلیه‌سازی دود حدود 30 نفر زن، مرد و کودک از ساختمان خارج شدند.
ملکی بیان داشت: در این حادثه 3 نفر دچار دود گرفتگی شده بودند که به صورت سرپایی مداوا شدند و در ساعت 8:22 دقیقه عملیات این حادثه به اتمام رسید. علت آتش‌سوزی در دست بررسی است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-حوادث می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجتمع 20 واحدی در ورامین طعمه حریق شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-حوادث منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.