مجتمع 20 واحدی در ورامین طعمه حریق شد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی ۲۰ واحدی در جاده ورامین-شهرک ارغوان و نجات ۳۰ نفر خبرداد. خبرگزاری فارس: جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار داشت: در ساعت 7:09 دقیقه امروز آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی واقع در جاده ورامین-شهرک ارغوان به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران 3 ایستگاه به همراه بالابر، تشک نجات و خودروهای تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد در یک مجتمع مسکونی 4 طبقه 20 واحدی در طبقه دوم یک واحد 60 متری دچار حریق شده و دود زیادی ساختمان را فرا گرفته بود.
ملکی بیان داشت: تعدادی از ساکنان در داخل ساختمان محبوس شدند و گروهی از آتش‌نشانان نیز برای نجات آنها اقدام کردند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران، گفت: بعضی از ساکنین ساختمان به پشت بام رفته بودند که پس از اطفاء حریق و تخلیه‌سازی دود حدود 30 نفر زن، مرد و کودک از ساختمان خارج شدند.
ملکی بیان داشت: در این حادثه 3 نفر دچار دود گرفتگی شده بودند که به صورت سرپایی مداوا شدند و در ساعت 8:22 دقیقه عملیات این حادثه به اتمام رسید. علت آتش‌سوزی در دست بررسی است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-حوادث می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجتمع 20 واحدی در ورامین طعمه حریق شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-حوادث منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.