ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تک‌ تیرانداز آمریکایی به دروغگویی متهم شد!

قهرمان پرفروش‌ترین فیلم جنگی تاریخ سینما درباره تعداد مدال‌هایی که برای شجاعت در میدان نبرد گرفته، دروغ گفته است. خبرآنلاین: قهرمان پرفروش‌ترین فیلم جنگی تاریخ سینما درباره تعداد مدال‌هایی که برای شجاعت در میدان نبرد گرفته، دروغ گفته است.
ریس کایل تک‌تیرانداز ارتش آمریکا همان فردی است که با اقتباس از داستان زندگی او فیلم «تک‌تیرانداز آمریکایی» به کارگردانی کلینت ایستوود ساخته شد. بردلی کوپر در این فیلم نقش کریس کایل را بازی می‌کرد.
کایل در کتابی که درباره زندگی خود نوشته است، ادعا کرده بود که برای شجاعت در میدان نبرد دو ستاره نقره‌ای و پنج ستاره برنزی شجاعت گرفته است. وب‌سایت اینترسپت اعلام کرد که براساس اطلاعات ثبت شده در پایگاه داده‌ ارتش آمریکا کایل در حقیقت یک ستاره نقره و سه ستاره برنز شجاعت دارد و در این باره در کتابش اغراق کرده است.
تک‌ تیرانداز آمریکایی به دروغگو شد!
فیلم «تک‌تیرانداز آمریکایی» با فروشی بیش از 517 میلیون دلار پرفروش‌ترین فیلم جنگی تاریخ سینما لقب گرفت، رکوردی که تا پیش از آن در اختیار «نجات سرباز رایان» بود. این فیلم علاوه بر این پرفروش‌ترین فیلم سال 2014 در سینماهای آمریکا بود.
کایل سال 2013 به دست یک عضو پیشین ارتش آمریکا در تگزاس کشته شد. قاتل کایل فوریه سال 2015 در دادگاه به حبس ابد محکوم شد.
البته این نخستین باری نیست که کایل به وارونه نشان دادن حقیقت متهم می‌شود. سال 2014 جسی ونتورا سیاستمدار، کشتی‌گیر و مجری آمریکایی برای مخدوش شدن شهرتش  به دلیل دروغ‌های کایل به دادگاه شکایت کرد. کایل ادعا کرده بود که ونتورا را به دلیل توهین به یگان ویژه نیروی دریایی آمریکا زده است. کایل در نهایت در آن دادگاه محکوم شد. ونتورا گفت که هیچ‌گاه کایل را ملاقات نکرده است.
تارا کایل بیوه کریس کایل هنوز اظهارنظری درباره این ادعای تازه نکرده است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها- فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.