ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رونمایی از خودروی ستاره‌های هالیوود

«کونکورسو الگانزا» بهشت دوستداران اتومبیل های قدیمی این روزها میزبان نمایشگاه خودروهای ستارگان هالیوود است. خبرگزاری مهر: «کونکورسو الگانزا» بهشت دوستداران اتومبیل های قدیمی است و هر سال مجموعه ای از نفیس ترین اتومبیل های قدیمی دنیا در ساحل دریاچه کومو ( Lake Como) در ایتالیا به نمایش درمی‌آیند.
در میان آنها اتومبیل ستاره‌های هالیوودی از جمله جگوار XK120 ساخت سال ۱۹۵۲ کلارک گیبل، ستاره هالیوود در گوشه ای خودنمایی می کند. مالک این خودرو می گوید: «خود کارخانه این اتومبیل را در صحنه فیلم در کورنوال به او تحویل داد.
رونمایی از خودروی ستاره‌های هالیوود
پس از تحویل گرفتن اتومبیل و پایان فیلمبرداری، کلارک گیبل راهی یک سفر زمینی در سراسر اروپا شد. ۱۸ ماه در اروپا بود و تمام مدت با این خودرو رانندگی می کرد.»
فراری 330GTC سال ۱۹۶۶ مارچلو ماستریانی ستاره ایتالیایی و فراری 275 GTB/4 سال ۱۹۶۷ استیو مک کویین نیز در بخش دیگری در نمایش است.
«کونکورسو الگانزا» (Concorso d’Eleganza Villa d’Este) از زمان تاسیس آن در سال ۱۹۲۹ به یکی از رویدادهای مهم در عرصه خودروهای قدیمی دهه ۲۰ تا ۸۰ میلادی تبدیل شده است. این رویداد هر سال در نیمه دوم ماه می در این محل برگزار می شود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رونمایی از خودروی ستاره‌های هالیوود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها- فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.