«مشاعره» رمضانی می‌شود

اسماعیل آذر خبر داد که برنامه «مشاعره» در ماه مبارک رمضان به مدت 15 شب به صورت ویژه پخش می‌شود و ابیات برنامه «مشاعره» در این ماه شکل و شمایل رمضانی دارند و به فضایل ماه رمضان و امام علی(ع) مربوط می‌شودند. خبرگزاری ایسنا: اسماعیل آذر خبر داد که برنامه «مشاعره» در ماه مبارک رمضان به مدت 15 شب به صورت ویژه پخش می‌شود و ابیات برنامه «مشاعره» در این ماه شکل و شمایل رمضانی دارند و به فضایل ماه رمضان و امام علی(ع) مربوط می‌شودند.
تهیه‌کننده برنامه «مشاعره» نا درباره شرکت‌کنندگان برنامه «مشاعره» در ماه رمضان، اظهار کرد: شرکت کنندگان از میان انبوه افراد انتخاب شدند؛ ما شعرهایی را که با مضمون رمضانی وجود دارند را جمع آوری کردیم و در اختیار آنها قرار دادیم و نحوه خوانش این اشعار را نیز به آنها آموزش دادیم.
آذر با بیان اینکه از یک هفته پیش از آغاز ماه رمضان، مرحله فیلم‌برداری را آغاز می‌کنیم، افزود: من نیز در این ماه پیرامون فضیلت‌های امام علی (ع) و شعرهای مرتبط با مضامین رمضانی را در فرهنگ و ادبیات فارسی برای مخاطبان می‌خوانم.
برنامه «مشاعره» در ماه رمضان به مدت 15 شب، ساعت 10 از شبکه آموزش سیما راهی آنتن می‌شود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان ««مشاعره» رمضانی می‌شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها- فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.