ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

«مشاعره» رمضانی می‌شود

اسماعیل آذر خبر داد که برنامه «مشاعره» در ماه مبارک رمضان به مدت 15 شب به صورت ویژه پخش می‌شود و ابیات برنامه «مشاعره» در این ماه شکل و شمایل رمضانی دارند و به فضایل ماه رمضان و امام علی(ع) مربوط می‌شودند. خبرگزاری ایسنا: اسماعیل آذر خبر داد که برنامه «مشاعره» در ماه مبارک رمضان به مدت 15 شب به صورت ویژه پخش می‌شود و ابیات برنامه «مشاعره» در این ماه شکل و شمایل رمضانی دارند و به فضایل ماه رمضان و امام علی(ع) مربوط می‌شودند.
تهیه‌کننده برنامه «مشاعره» نا درباره شرکت‌کنندگان برنامه «مشاعره» در ماه رمضان، اظهار کرد: شرکت کنندگان از میان انبوه افراد انتخاب شدند؛ ما شعرهایی را که با مضمون رمضانی وجود دارند را جمع آوری کردیم و در اختیار آنها قرار دادیم و نحوه خوانش این اشعار را نیز به آنها آموزش دادیم.
آذر با بیان اینکه از یک هفته پیش از آغاز ماه رمضان، مرحله فیلم‌برداری را آغاز می‌کنیم، افزود: من نیز در این ماه پیرامون فضیلت‌های امام علی (ع) و شعرهای مرتبط با مضامین رمضانی را در فرهنگ و ادبیات فارسی برای مخاطبان می‌خوانم.
برنامه «مشاعره» در ماه رمضان به مدت 15 شب، ساعت 10 از شبکه آموزش سیما راهی آنتن می‌شود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها- فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.