ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استقبال 500 نفری از «فروشنده» در فرودگاه

عوامل فیلم سینمایی «فروشنده» پس از درخشش در جشنواره کن تا ساعاتی قبل وارد ایران شدند و روز دوشنبه 10 خرداد نشست مطبوعاتی این فیلم برگزار خواهد شد. باشگاه خبرنگاران جوان: عوامل فیلم سینمایی «فروشنده» پس از درخشش در جشنواره کن تا ساعاتی قبل وارد ایران شدند و روز دوشنبه 10 خرداد نشست مطبوعاتی این فیلم برگزار خواهد شد. 
لحظه به لحظه با ورود عوامل فروشنده به ایران
بنا بر این گزارش برای استقبال از عوامل فیلم سینمایی «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی رسانه های مختلف مکتوب و تصویری در فرودگاه امام خمینی (ره) بنا بر خبری که اعلام شده بود ساعت یک بامداد وارد کشور می شوند حاضر شده اند. اصغر فرهادی برنده جایزه بهترین فیلمنامه و شهاب حسینی جایزه بهترین بازیگری را از این جشنواره به خود اختصاص داده اند که بیشترین بازتاب را در رسانه های جهان داشته اند و طی این مدت شاهد واکنش های مختلفی در سطح جهانی نسبت به دیده شدن این اثر سینمایی بوده ایم.
لحظه به لحظه با ورود عوامل فروشنده به ایران
رخشان بنی اعتماد و آناهید آباد مسول هماهنگی استقبال مردمی را بر عهده دارند.
سازمان سینمایی نیز بخش تصحیلاتی برنامه را عهده دار است. رضاکیانیان به عنوان نماینده ای از خانه سینما و علیرضا تابش مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی، کامران ملکی، علی اعلایی، نیما رئیسی، امین تارخ، محمدرضا دلپاک کاوه سجادی حسینی و جمعی از عوامل فروشنده، ایل بیگی و حبیب رضایی نیز برای استقبال به فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) آمده اند.
ظاهرا عوامل فروشنده با دو پرواز به ایران می آیند و پرواز ترانه علیدوستی و شهاب حسینی با یک هواپیما و اصغر فرهادی با پرواز لوفتانزا به ایران می آید و این در حالی است که خبرنگاران اکثریت استقبال کنندگان را تشکیل می دهند.
 اصغر فرهادی در فرودگاه مورد استقبال اهالی رسانه قرار گرفت و این در حالی است که عدم هماهنگی باعث ایجاد مشکلاتی برای خبرنگاران شده است.
شهاب حسینی ، ترانه علیدوستی و اصغر فرهادی از پله برقی پایین آمدند و مورد استقبال و تشویق خبرنگاران و تعدادی از هنرمندان حاضر در فرودگاه قرار گرفتند
شهاب حسینی درباره این جایزه گفت: برای این جایزه پیشنهادی از کشورهای خارجی نداشتم و کارم را در ایران ادامه می دهم، گاهی می شود با این آثار نیز مردم را خوشحال کرد،خدا را شکر میکنم که توانستم وظیفه ام را انجام دهم
اصغر فرهادی گفت: این جایزه در روند کارم اثر نخواهد گذاشت و من کار خودم را انجام می دهم پاسخ سوالات شما را در جلسه دوشنبه در گفتگو با اصحاب رسانه جواب خواهم داد، خیلی ممنونم از استقبال انجام شده.
ترانه علیدوستی نیز در جمع خبرنگاران گفت: استقبال خوب بود فکر می کردم مردم شاد بشوند اما. نه انقدر که در حال حاضر می بینم.
در ادامه نیز فرهادی برای تشکر به میان علاقمندانی که در بامداد جمعه در فرودگاه حاضر شده بودند حضور یافت و عکس یادگاری گرفت.دوربین ها و عکس های سلفی باعث شده بود اصحاب رسانه به سختی و با مشقت خبرهای خود را تهیه کردند.
بی نظمی باعث شد  عوامل فروشنده برای بیرون رفتن به اشتباه مسیر باریکی را رفتند که تنها یک راهروی باریک بن بست بود که به دلیل ازیاد بیش از اندازه جمعیت موجب نگرانی عوامل فروشنده شد.
نزدیک به 500نفر برای استقبال از عوامل فیلم «فروشنده» به فرودگاه آمده بودند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها- فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.