ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مشمولان غایب با پرداخت جریمه از مزایای کارت معافیت برخوردار می شوند

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمود سارانی اظهار داشت: در اجرای بند ب تبصره 11 ماده واحده قانون بودجه 95 مشمولان می توانند با پرداخت جریمه مقرر شده، از مزایای این طرح که از تاریخ 30/ 2/ 95 آغاز شده برخوردار شوند.
وی درخصوص مبلغ جریمه های قابل پرداخت توسط مشمولان غایب گفت: مبالغ پایه پرداختی با توجه به مدرک تحصیلی بوده که مشمولان غایب زیر دیپلم 100 میلیون ریال، دیپلم 150 میلیون ریال، فوق دیپلم 200 میلیون ریال، لیسانس 250 میلیون ریال، فوق لیسانس 300 میلیون ریال، دکترای غیر پزشکی 350 میلیون ریال، دکترای پزشکی 400 میلیون ریال و پزشکان متخصص و بالاتر 500 میلیون ریال برای استفاده از این طرح باید پرداخت کنند.
معاون وظیفه عمومی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: برای کلیه ی مشمولان به ازای هر سال غیبت مازاد بر هشت سال، 10 درصد به عنوان جریمه به مبالغ اعلام شده اضافه خواهد شد.
سرهنگ سارانی با اشاره به نحوه پرداخت مبالغ جریمه افزود: با در نظر گرفتن مفاد بند ب تبصره 11 مشمولان غایب می توانند هم به صورت نقدی و یا به صورت اقساطی مبالغ جریمه را پرداخت کنند.
وی گفت: مشمولان برای استفاده از مزایای این طرح می توانند به مراکز پلیس + 10 در سراسر استان مراجعه کنند.
3213 /8005 /6081


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.