ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ضاربین جنگلبان نوری دستگیر شدند

معاون سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از دستگیری ضاربین جنگلبان شهرستان نور خبر داد. خبرگزاری ایسنا: معاون سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از دستگیری ضاربین جنگلبان شهرستان نور خبر داد.
بهزاد انگورج در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه ضاربین حجم کمی از چوب را حمل می‌کردند، تعداد آنها را 5 نفر بیان کرد که در حین حمل چوب و در ساعت 3:30 با گشت جنگل‌بانی مواجه و درگیر می‌شوند.
وی اظهار کرد: در این درگیری یکی از همراهان گشت که قرق‌بان جنگل‌داری با نام فضل‌اله علیپور به علت شلیک گلوله یکی از ضاربین در دم به شهادت رسید و یکی دیگر از همکاران جنگلبان نیز جراحت سطحی دیده بود که بعد از مداوا از بیمارستان مرخص شده است.
به گفته وی، سه نفر از متهمین در ساعات اولیه دستگیر شده‌اند. ضارب اصلی و یکی از همراهان او که متواری شده بودند ساعت یک بعدازظهر امروز خود را معرفی کردند که مسیر رسیدگی قضایی در حال انجام است.
انگورج تاکید کرد: مامورین ما در مجموع در ارتباط با گشت و کنترل چوب‌آلات غیرمجاز با مشکلات جدی مواجه هستند .
معاون امور جنگل سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در پایان گفت: این پرونده در دست رسیدگی است و مقامات قضایی کم و کیف آن را بررسی می‌کنند و امیدواریم بتوانیم مسائل حقوقی این پرونده را به درستی اعمال کنیم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.