ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نظارت بر میزان حقوق پرداختی

محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری با بیان اینکه دولت روز یکشنبه درباره حداقل و حداکثر حقوق مدیران تصمیم‌گیری می‌کند، تاکید کرد: در سال 95 در هیچ سطحی از وزیر تا کارمند معمولی حقوق بالای 6 میلیون و 300 هزار تومان دریافت نخواهد کرد. باشگاه خبرنگاران جوان: محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری با بیان اینکه دولت روز یکشنبه درباره حداقل و حداکثر حقوق مدیران تصمیم‌گیری می‌کند، تاکید کرد: در سال 95 در هیچ سطحی از وزیر تا کارمند معمولی حقوق بالای 6 میلیون و 300 هزار تومان دریافت نخواهد کرد.
نوبخت با تاکید بر اینکه همه پرداخت‌ها در چارچوب قانون صورت می‌گیرد، گفت: در درون قوه مجریه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی همراه بازرسان، کنترل‌های لازم را انجام می‌دهد و از این پس بر میزان حقوق پرداختی و جزئیات انواع پرداخت نظارت می‌کند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.