ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تکذیب تشکیل «کمیته تعامل» در مجلس

منتخب مردم اصفهان با اشاره به درخواست فراکسیون امید برای تشکیل کمیته تعامل دو فراکسیون مجلس دهم گفت: در جلسه کمیته ۱۰ نفره فراکسیون فراگیر این پیشنهاد بررسی شده و مورد مخالفت اعضا قرار گرفت. خبرگزاری مهر: منتخب مردم اصفهان با اشاره به درخواست فراکسیون امید برای تشکیل کمیته تعامل دو فراکسیون مجلس دهم گفت: در جلسه کمیته ۱۰ نفره فراکسیون فراگیر این پیشنهاد بررسی شده و مورد مخالفت اعضا قرار گرفت.
حمیدرضا فولادگر با تکذیب تشکیل کمیته تعامل میان دو فراکسیون امید و فراگیر گفت: درخواستی از سوی فراکسیون امید مبنی بر تشکیل این کمیته برای تفاهم پیرامون پست های هیات رئیسه مطرح شد.
منتخب مردم اصفهان ادامه داد: در جلسه کمیته ۱۰ نفره فراکسیون فراگیر این پیشنهاد بررسی شده و مورد مخالفت اعضا قرار گرفت.
وی ادامه داد: فراکسیون فراگیر این روش را برای سهم بندی پست های هیات رئیسه مفید نمی داند اما معتقد است دو فراکسیون در مورد طرح ها لوایح و مسائل مجلس می توانند به تفاهم برسند.
فولادگر در پایان اظهار داشت: دیشب تعدادی از اعضای فراکسیون  فراگیر با فراکسیون امید جلسه داشتند و به نتیجه ایی در خصوص پیشنهاد مطرح شده نرسیدند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.