تکذیب تشکیل «کمیته تعامل» در مجلس

منتخب مردم اصفهان با اشاره به درخواست فراکسیون امید برای تشکیل کمیته تعامل دو فراکسیون مجلس دهم گفت: در جلسه کمیته ۱۰ نفره فراکسیون فراگیر این پیشنهاد بررسی شده و مورد مخالفت اعضا قرار گرفت. خبرگزاری مهر: منتخب مردم اصفهان با اشاره به درخواست فراکسیون امید برای تشکیل کمیته تعامل دو فراکسیون مجلس دهم گفت: در جلسه کمیته ۱۰ نفره فراکسیون فراگیر این پیشنهاد بررسی شده و مورد مخالفت اعضا قرار گرفت.
حمیدرضا فولادگر با تکذیب تشکیل کمیته تعامل میان دو فراکسیون امید و فراگیر گفت: درخواستی از سوی فراکسیون امید مبنی بر تشکیل این کمیته برای تفاهم پیرامون پست های هیات رئیسه مطرح شد.
منتخب مردم اصفهان ادامه داد: در جلسه کمیته ۱۰ نفره فراکسیون فراگیر این پیشنهاد بررسی شده و مورد مخالفت اعضا قرار گرفت.
وی ادامه داد: فراکسیون فراگیر این روش را برای سهم بندی پست های هیات رئیسه مفید نمی داند اما معتقد است دو فراکسیون در مورد طرح ها لوایح و مسائل مجلس می توانند به تفاهم برسند.
فولادگر در پایان اظهار داشت: دیشب تعدادی از اعضای فراکسیون  فراگیر با فراکسیون امید جلسه داشتند و به نتیجه ایی در خصوص پیشنهاد مطرح شده نرسیدند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تکذیب تشکیل «کمیته تعامل» در مجلس» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.