ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برادر زنده یاد «مرتضی پاشایی» به تلویزیون می‌آید

اکسیر برنامه تلویزیونی«اکسیر»در دهمین قسمت خود به موضوع «سرطان» می پردازد؛بیماری ای که در سالهای اخیر چهره های شاخص هنری و ورزشی را به کام مرگ کشانده و قرار است در برنامه امشب به طور صریح از این بیماری با حضور شخصیتهای هنری صحبت شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در این هفته از برنامه «اکسیر»که پنجشنبه ساعت 22:20 با اجرای فرزاد حسنی به روی آنتن شبکه سوم سیما می رود، غلامرضا صنعتگر خواننده ترانه معروف «میشه ضامنم بشی» و مصطفی پاشایی برادر زنده یادمرتضی پاشایی رو در رو با مخاطبان تلویزیون از بیماری سرطان می‌گویند.

بهنوش بختیاری، رضافیاضی، بهروزبقایی، بهاره رهنما، سروش صحت، سعید امیرسلیمانی، نعیمه نظام دوست، آتنه فقیه نصیری، علی صالحی از دیگر هنرمندانی بودند که متناسب با موضوع برنامه «اکسیر»به عنوان مهمان ویژه حضور پیدا کردند.

دکترمسعودصابری به عنوان مجری کارشناس ثابت برنامه اکسیر، فرزاد حسنی را همراهی می کند.

«اکسیر» که تهیه کنندگی آن برعهده«مصطفی شریفی»است، برنامه ای ترکیبی با مضمون سلامت بوده که با زبان طنز سبک زندگی سالم را ترویج می کند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.