ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پرسپولیسی های سابق منتظر چراغ سبز برانکو

به گزارش ” پرسپولیس نیوز” دو بازیکن سابق پرسپولیس تلاش زیاد دارند تا نظر برانکو را نسبت به خودشان تغییر دهند و دوباره به این تیم بازگردند.


محمد نوری از علاقه خود برای بازگشت به پرسپولیس سخن گفته و پیغام داده که با تمام وجود دوست دارد به پرسپولیس بازگردد. کاپیتان سابق سرخپوشان که این تیم را به مقصد المسیمیر قطر ترک کرده بود، پیش از این هم از این انتقال به عنوان بزرگترین اشتباه دوران فوتبالی خود نام برده و تصمیمش برای ترک پرسپولیس را نادرست دانسته بود. نوری که پس از یک فصل ناامیدکننده با المسیمیر، می خواهد به لیگ ایران بازگردد، اخیرا در هر فرصتی که پیدا کرده از پشیمانی از جدایی از پرسپولیس و علاقه خود برای بازگشت به جمع سرخپوشان سخن گفته است.


تلاش نوری برای بازگشت به پرسپولیس در شرایطی است که این باشگاه تمایلی برای جذب این بازیکن نشان نداده و سرمربی کروات سرخ ها هم علاقه ای برای جذب دوباره کاپیتان اسبق پرسپولیس ندارد و در ترکیب و سیستم تیم خود هم احتیاجی به یک بازیکن با قابلیت های نوری نمی بیند.


علاوه بر محمد نوری، هم تیمی سابق او یعنی پیام صادقیان هم این روزها با اشتیاق منتظر چراغ سبز پرسپولیس و شخص برانکو است.


صادقیان آنچنان برای یک فرصت دیگر در پرسپولیس خواهش کرده است که حتی هواداران این تیم هم یک کمپین در حمایت از بازگشت این بازیکن تشکیل داده اند. با این حال، راه برای بازگشت صادقیان هم به پرسپولیس ناهموار است.


بزرگترین مانع این بازگشت هم برانکو است که هنوز حاشیه سازی های این بازیکن را فراموش نکرده است.


حتی کریم باقری اخیرا افشا کرد که برای بازگرداندن صادقیان به پرسپولیس با برانکو صحبت کرده است اما سرمربی کروات درخواست پیشکسوت پرسپولیس را هم رد کرده است.


سیدجلال حسینی هم یکی دیگر از بازیکنان قدیمی پرسپولیس است که از فصل قبل منتظر چراغ سبز برانکو مانده اما گویا این فصل هم سرمربی کروات پرسپولیس این چراغ سبز را نشان نخواهد داد و احتمال بازگشت حسینی هم مانند نوری و صادقیان به پرسپولیس کم است. سن بالای پرسپولیس یکی از دلایلی است که باعث شده برانکو موافق بازگشت سیدجلال به پرسپولیس نباشد. نیامدن به پرسپولیس باعث شده که سیدجلال حسینی پیشنهادی برای پیوستن به استقلال را روی میز خود ببیند.


گفتنی است که محمد نوری هم در صورتی که به پرسپولیس نپیوندد احتمالا راهی تراکتورسازی می شود و امیرقلعه نویی هم از علاقه خود برای جذب کاپیتان سابق پرسپولیس سخن گفته است. همچنین از تایلند هم به عنوان مقصد احتمالی پیام صادقیان نام برده می شود.

.ps-social-sharing-2011{ -webkit-transition: opacity 0.3s; -moz-transition: opacity 0.3s; filter: alpha(opacity=70); opacity: 0.5; } .ps-social-sharing-2011:hover{ filter: alpha(opacity=100); opacity: 1; } به اشتراک بگذارید...
{lang: "fa"} برچسب های پست اخبار پرسپولیس اخرین اخبار از تیم پرسپولیس باشکاه پرسپولیس پرسپولیس پرسپولیس نیوز ر نیوز سایت پرسپولیس محمد نوری ارسال نظر

[ منبع این خبر سایت پرسپولیس نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت پرسپولیس نیوز منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.