افتتاح فاز به فاز مسکن مهر/افتتاح 1134 واحد فاز 3 در هفته دولت

غفوری
مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به افتتاح ۴۵۰۰ مسکن مهر فاز ۱۱ از برنامه‌ریزی برای افتتاح فاز به فاز این پروژه‌ها خبر داد و گفت: در گام بعدی ۱۱۳۴ مسکن مهر فاز ۳ همزمان با هفته دولت افتتاح می‌شود و پس از آن نوبت به فاز ۸ خواهد رسید.

سعید غفوری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با یادآوری افتتاح بیش از 4500 واحد مسکن مهر فاز 11 پردیس اظهار کرد:‌ این واحدها با تمام امکانات زیربنایی و روبنایی افتتاح و در حال واگذاری به متقاضیان است، در راستای برنامه تکمیل و تحویل واحدها نوبت به پروژه‌های فاز 3 رسیده است.

وی با بیان این‌که همزمان با هفته دولت امسال 1134 واحد این فاز افتتاح می‌شود، تصریح کرد:‌ پس از این فاز نیز نوبت به فاز 8 می‌رسد و در برنامه داریم در گام اول حدود 1000 واحد این فاز را نیز افتتاح کنیم.

 وی با تاکید بر این‌که روی همه فازهای مسکن مهر پردیس تمرکز کرده‌ایم، افزود: در فاز 3 یک مجتمع تجاری با مساحت 9000 متر، مسجد محله‌ای، خانه کُشتی، پارک و کتابخانه عمومی با همکاری شهرداری به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان این‌که از دو ماه پیش کار ساخت 3 مدرسه نیز در فاز 3 آغاز شده است، گفت:‌پیشرفت فیزیکی این مدارس مناسب است.

به گفته غفوری، در هفته دولت همچنین 3 مدرسه فاز 11 (کوزو) به همراه مسجد جامع شهر به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افتتاح فاز به فاز مسکن مهر/افتتاح 1134 واحد فاز 3 در هفته دولت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.