با بهترین سواحل در کوبا آشنا شوید ! -آکا

نوشته شده در تاریخ 1395/03/02 در دسته بندی دیدنی های جهان از هر پنج قاره پرتال آکاايران سايت خبرگزاری آکا بخش قاره آسیا قسمت دیدنی های جهان از هر پنج قاره- با بهترین سواحل در کوبا آشنا شوید !

آکاایران: سرویس گردشگری آکا ایران - بخش مکانهای تفریحی جهان:

به گزارش آکاایران: اگر نگاهی به یک تصویر کامل از سواحل کارائیب بیندازید، خطوط ساحلی کوبا به خوبی نمایان می شود و می تواند سخاوتمندی این خطوط ساحلی را به خوبی توصیف کند. با وجود خطوط ساحلی بسیار در آن، سواحل زیبایی نیز می توان یافت که با تمامی نیازها منطبق ومتناسب است . در این مقاله قصد داریم برخی از سواحل زیبا در کوبا را معرفی کنیم .

,بهترین,سواحل,کوبا,[categoriy]

با بهترین سواحل در کوبا آشنا شوید

با بهترین سواحل در کوبا آشنا شوید ! -آکابهترین,سواحل,کوبا,آشنا

آکاایران: با بهترین سواحل در کوبا آشنا شوید !

 سواحل پلایا لس فلامنکو (Playa Los Flamencos) در کوبا

 
1. پلایا لس فلامنکو (Playa Los Flamencos):
با وجود 22 کیلومتر ساحل شنی سفید و کرمی و آب های نیلگون ، Cayo Coco بی هیچ تلاشی می تواند گردشگران زیادی را به سواحل خود جلب کند . بهترین سواحل ، خوشه هایی در سواحل شمالی هستند که توسط هتل های زیبا وهمه کاره احاطه شده اند . این هتل ها به تدریج در سایر سواحل شمالی نیز در حال گسترش اند . سه ساحل بزرگ کایوکاکو مکانی برای فعالیت های مختلف بوده و دارای هتل های زیبایی است . برای اینکه بتوانید از سواحل آرام لذت ببرید حتما ساحل اصلی را ترک کنید و سری به پلایا لس فلامنکو بزنید . این ساحل دارای 3 کیلومتر از شن های زیبا وریز بوده و آب های آن بسیار صاف و زلال است . ستاره های دریایی شناور نیز در قسمت های کم عمق آب به خوبی دیده می شوند. همچنین غواصی خوبی در این ساحل وجود دارد . 

,بهترین,سواحل,کوبا,[categoriy]

با بهترین سواحل در کوبا آشنا شوید

ساحل پلایا پیلار (Playa Pilar) در کوبا

 
2.پلایا پیلار (Playa Pilar):
این ساحل نسبت به همسایه ی پر سرو صدایش یعنی سواحل کایو کاکو، بسیار آرام و ساکت است . جزیره ی کوچک Cayo Guillermo دارای 4 کیلومتر ساحل دست نخورده و خالی از سکنه است . با چنین شن ها و ماسه های دست نخورده ای ، می توان کمی تنهایی را حس کرد . اما یکی از سواحلی که نمی توانید از آن دل بکنید ساحلی به نام پلایا پیلار است . با وجود سواحل تمیز، سطحی و روشن و زلال ،این ساحل بدون شک یکی از انتخاب های مهم در گیلرمو است .

   ,بهترین,سواحل,کوبا,[categoriy]

با بهترین سواحل در کوبا آشنا شوید

ساحل پلایا پرلا بلانکا یکی از بهترین سواحل کوبا

 
3.پلایا پرلا بلانکا :
جزایر شمالی (شبکه ای از جزایر کوچک) ،توسط آب های فیروزه ای زیبایی احاطه شده و یکی از استراحت گا ه های توریستی جدید کوبا را تشکیل داده است . این جزایر توسط یک گذرگاه 48 کیلومتری به سرزمین اصلی متصل شده و سفر به این منطقه را به یک سفر ماجراجویانه تبدیل کرده است . در بخش انتهایی این زنجیر ، جزیره ای به نام کایو سنتا ماریا (Cayo Santa María) قرار دارد که سواحل زیبای پلایا پرلا بلانکا نیز در آن واقع شده است . این ساحل یکی از پر زرق و برق ترین سواحل در ناحیه است . احساس دست نخورده ای در این ساحل نهفته است و سفر به آن می تواند ارزشش را داشته باشد . شن های موجود در این ساحل بسیار ریز و زیبا هستند . 

 

وارادرو (Varadero) یکی از اقامت گاه های عالی برای تعطیلات در کوبا

 
4.وارادرو (Varadero):
وارادرو بدون شک یکی از اقامت گاه های عالی برای تعطیلات در کوباست .این مکان دارای هتل ها، رستوران ها وسایر موارد مورد نیاز برای توریست ها و گردشگران نیز هست . تورها معمولا به یک دلیل به این ناحیه سفر می کنند و آن هم وجود سواحل زیباست . سواحل موجود در آن یکی از طولانی ترین و بهترین سواحل در کارائیب است . این مکان ممکن است بسیار محبوب باشد و افراد زیادی را به خود جلب کند اما به لطف وسعت و فضای کافی همه ی افراد می توانند روز بدون استرسی را در آن تجربه کنند .وارادرو تصویری کلاسیک از کارئیب را ارئه می دهد . شن های زیبا ، مسیر فوق العاده در بین درختان نخل و آب های درخشان از جمله زیبایی های این ناحیه است.

 ,بهترین,سواحل,کوبا,[categoriy]

با بهترین سواحل در کوبا آشنا شوید

پلایا لس پینس(Playa Los Pinos)به خاطر انزوای جغرافیایی اش هنوز بکر و دست نخورده باقی مانده 

 
5.پلایا لس پینس (Playa Los Pinos):
کایو سبینال (Cayo Sabinal) بسیار زیبا و هنوز دست نخورده و بکر است . این ناحیه ی زیبا، بهشتی وهم آور است که می تواند چشم هر بیننده ای را نوازش کند.به خاطر انزوای جغرافیایی اش این ناحیه بکر و دست نخورده باقی مانده است و برای رسیدن به این منطقه باید یک پیست خاکی 7 کیلومتری پر از دست انداز را رانندگی کنید . به همین دلیل حمل و نقل عمومی در آن وجود ندارد و کمتر راننده ای زحمت سفر به آن را به جان می خرد . تعدادی ساحل در قسمت شمالی از راه مرجانی 30 کیلومتری در انتظار شماست که طولانی ترین آن پلایا لس پینس است . این ساحل یک ساحل سفید خیره کننده می باشد که آرامش و سکوت خاصی دارد . وجود شن ها و ماسه های زیبا، آب های درخشان و زلال و اسب و گوزن های وحشی ظاهر و احساس جادویی به این ساحل می بخشد .  

,بهترین,سواحل,کوبا,[categoriy]

با بهترین سواحل در کوبا آشنا شوید

پلایا انکون (Playa Ancón) به عنوان بهترین ساحل در جنوب کوبا شناخته شده است

 
6.پلایا انکون (Playa Ancón):
پلایا انکون معمولا به عنوان بهترین ساحل در جنوب کوبا شناخته شده است و بازدید از آن بسیار اسان است زیرا این ساحل یکی از طولانی ترین سواحل در ناحیه بوده و دارای شن های زیبایی است که دور آب های آرام قرار گرفته است.این سواحل ممکن است در نقشه ی توریستی قرار گیرد اما توانسته است احساس طبیعی خود را با وجود درختان و درختچه های پایین خط ساحلی حفظ کند . این ساحل بهترین مکان برای غواصی در صخره های اطراف خط ساحلی است.   

,بهترین,سواحل,کوبا,[categoriy]

با بهترین سواحل در کوبا آشنا شوید

Playa Turquesa یکی از زیباترین سواحل در کوبا

 
7.Playa Turquesa:
نام این ساحل را می توان به صورت سواحل فیروزه ای ترجمه کرد . این ساحل بدون شک یکی از زیباترین سواحل در این ناحیه است . ساحل Playa Turquesa با شن های طلایی پر شده و در مرز شرقی خود با جنگل های مانگرو هم مرز است . خلیج کوچک کم عمق دارای یک صخره ی مرجانی کوچک است در حالیکه یک نوار از جنگل های انبوه بین هتل Riu Turquesa و ساحل باعث می شود احساس کاملا کشف نشده ای ایجاد گردد .   

,بهترین,سواحل,کوبا,[categoriy]

با بهترین سواحل در کوبا آشنا شوید

 پلایا اسمرلدا (Playa Esmeralda) دارای آب های روشن آبی ،ماسه های پودری خالدار و دو هتل مجلل است

 

8.پلایا اسمرلدا (Playa Esmeralda):
این ساحل دارای آب های روشن آبی ،ماسه های پودری خالدار و دو هتل مجلل است که توسط بوته های کاشته شده و درختچه ها از دید پنهان می شود . اگر به دنبال هتل های مجلل و لوکسی می گردید که نفوذ فرهنگ محلی در آن کمتر باشد ، این مکان مناسب شما خواهد بود .     

یکی از بهترین سواحل در کوبا ساحل Playa Guardalava است

 
9.Playa Guardalavaca:
اقامت در Guardalavaca بسیار محبوب است زیرا سواحل زیبایی در اطراف صخره های مرجانی قرار گرفته است که توسط مزارع نیشکر احاطه شده است . یکی از بهترین سواحل در این ناحیه ساحل Playa Guardalava است . این ساحل دارای 1500 متر از شن ها و ماسه های سفید و زیباست که می تواند توریست های بسیار را به خود جلب کند . قدم زدن در امتداد مرکز ساحل ، می تواند مسیری خوب و عالی از نوارهای درختان نخل و درخت تمبر هندی فراهم کند.     

,بهترین,سواحل,کوبا,[categoriy]

با بهترین سواحل در کوبا آشنا شوید

ساحل پلایا فرانسیس (Playa Francés) در کوبا


10.پلایا فرانسیس (Playa Francés) :
سواحل زیبای پلایا فرانسیس 3 کیلومتر امتداد یافته و توسط یک پرتگاه شنی به دو منحنی گسترده از سواحل نقره ای و نرم تقسیم می شود . در یک طرف درختان نخل قرار گرفته و در طرف دیگر دریای شیشه ای کارائیب قرار گرفته است . آرامش خاصی که در این ناحیه وجود دارد ، این ساحل را به یک ساحل استثنایی تبدیل کرده است . البته این ساحل زیبا برخی از اوقات توسط بازدید کنندگان آلوده می شود . صخره های نزدیک آن نیز به اندازه ی خود ساحل جذاب و جالب است . ساحل در جزیره ای قرار دارد که از لحاظ جغرافیایی حفاظت شده است و برای غواصی نیز مکانی عالی است .      

,بهترین,سواحل,کوبا,[categoriy]

با بهترین سواحل در کوبا آشنا شوید

لایا سیرنا (Playa Sirena) به خاطر نبود جمعیت دائمی مکانی مناسب برای گذراندن تعطیلات است


11.پلایا سیرنا (Playa Sirena):
جزائر کوچک کایو لارگو، با نوار های باریک از زمین در کنار ماسه های رنگ پریده ، توسط دریای 1000 کیلومتری از Isla de la Juventud جدا شده است . این ناحیه به خاطر نبود جمعیت دائمی مکانی مناسب برای گذراندن تعطیلات محسوب می شود . البته این مکان برای انجام ورزش های مختلف آبی نیز بسیار عالی است . سواحل پلایا سیرنا که توسط صخره های مرجانی از بادها و امواج سخت و ناملایم حفظ شده و دارای 2 کیلومتر شن و ماسه ی سفید رنگ است ،دارای شهرت و زیبایی خاصی است .

 [ منبع این خبر سایت آکاایران-گردشگری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «با بهترین سواحل در کوبا آشنا شوید ! -آکا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-گردشگری منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.