ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مطالبی در رابطه با ولادت امام حسین (ع) و برخی از فضائل ایشان -آکا

سایت دینی ، دین و اندیشه آکااحکام اسلامی آکاایران: مطالبی در رابطه با ولادت امام حسین (ع) و برخی از فضائل ایشان مطالبی در رابطه با ولادت امام حسین (ع) و برخی از فضائل ایشان

,آموزش احکام, احکام, امام حسین,[categoriy]

مطالبی در رابطه با ولادت امام حسین و برخی از فضائل ایشان

مطالبی در رابطه با ولادت امام حسین (ع) و برخی از فضائل ایشان -آکاآموزش احکام, احکام, امام حسین, مذهبی, ولادت امام حسین

آکاایران: مطالبی در رابطه با ولادت امام حسین (ع) و برخی از فضائل ایشان


به گزارش آکاایران: مذهبی:السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام , آقامون امام حسین سومین امام بزرگوار ما می باشند ایشان فرزند امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) می باشند ولادت امام حسین (ع) را به شما عزیزان تبریک عرض می کنیم.


در تاریخ حضرت اباعبداللّه الحسین علیه السّلام
در بیان ولادت حُسین بْن عَلى علیهماالسّلام و برخى از فضائل آن حضرت
فصل اول : در ولادت با سعادت حضرت سیّد الشّهداء علیه السّلام

مشهور آن است که ولادت آن حضرت در مدینه در سوم ماه شعبان بوده ، وشیخ طوسى رحمه اللّه روایت کرده که بیرون آمد توقیع شریف به سوى قاسم بن عَلاءِ همدانى وکیل امام حسن عسکرى علیه السّلام که مولاى ما حضرت حسین علیه السّلام در روز پنجشنبه سوّم ماه شعبان متولّد شده ، پس آن روز را روزه دار و این دعا را بخوان (:اَللّهَمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِحَقِ الْمَوْلوُدِ فى هذَا الْیَوْم (۱)…) و ابن شهر آشوب رحمه اللّه ذکر کرده که ولادت آن حضرت بعد از ده ماه و بیست روز از ولادت برادرش امام حسن علیه السّلام بوده و آن روز سه شنبه یا پنجشنبه پنجم ماه شعبان سال چهارم از هجرت بوده ، و فرموده روایت شده که ما بین آن حضرت و برادرش فاصله نبوده ،مگر به قدر مدّت حمل و مدّت حمل ،شش ماه بوده است (۲). و سیّد بن طاوس و شیخ ابن نما و شیخ مفید در(ارشاد)نیز ولادت آن حضرت را در پنجم شعبان ذکر فرموده اند،(۳)و شیخ مفید در(مقنعه ) و شیخ در (تهذیب ) و شهید در (دروس )،آخر ماه ربیع الاوّل ذکر فرموده اند،(۴) و به این قول درست مى شود روایت (کافى ) ازحضرت صادق علیه السّلام که ما بین حسن و حُسین علیهماالسّلام طُهرى فاصله شده و ما بین میلاد آن دو بزرگوار شش ماه و ده روز واقع شده (۵) واللّه العالِم . و بالجمله ؛ اختلاف بسیار در باب روز ولادت آن حضرت است.


امّا کیفیت ولادت آن جناب

شیخ طوسى رحمه اللّه و دیگران به سند معتبر از حضرت امام رضا علیه السّلام نقل کرده اند که چون حضرت امام حسین علیه السّلام متولد شد، حضرت رسول صلى اللاه علیه و آله و سلّمَّسْماء بنت عُمَیْس را فرمود که بیاور فرزند مرا اى اَسْماء، اَسْماء گفت : آن حضرت را در جامه سفیدى پیچیده به خدمت حضرت رسالت صلى اللّه علیه و آله و سلّم بردم ، حضرت او را گرفت و در دامن گذاشت و در گوش راست او اذان و در گوش چپش اقامه گفت ، پس جبرئیل نازل شد و گفت : حق تعالى ترا سلام مى رساند ومى فرماید که چون على علیه السّلام نسبت به تو به منزله هارون است نسبت به موسى علیه السّلام پس او را به اسم پسر کوچک هارون نام کن که شبیر است و چون لغت تو عربى است او را حسین نام کن . پس حضرت رسول صلى اللّه علیه و آله و سلّم او را بوسید وگریست و فرمود که ترا مصیبتى عظیم در پیش است خداوندا! لعنت کن کشنده او را پس فرمود که اَسْماء،این خبر را به فاطمه مگو. چون روز هفتم شد حضرت رسول صلى اللّه علیه و آله و سلّم فرمود که بیاور فرزند مرا، چون او را به نزد آن حضرت بردم گوسفند سیاه وسفیدى از براى او عقیقه کرد یک رانش را به قابله داد و سرش را تراشید و به وزن موى سرش نقره تصدّق کرد و خلوق بر سرش مالید، پس او رابر دامن خود گذاشت و فرمود:اى ابا عبداللّه ! چه بسیار گران است بر من کشته شدن تو، پس بسیار گریست . اَسماء گفت : پدر و مادرم فداى تو باد این چه خبر است که در روز اوّل ولادت گفتى و امروز نیز مى فرمائى و گریه مى کنى ؟! حضرت فرمود: که مى گریم بر این فرزند دلبند خود که گروهى کافر ستمکار از بنى امیّه او را خواهند کشت ، خدا نرساند به ایشان شفاعت مرا، خواهد کشت او را مردى که رخنه در دین من خواهد کرد و به خداوند عظیم کافر خواهد شد، پس گفت : خداوندا! سئوال مى کنم از تو در حقّ این دو فرزندم آنچه راکه سئوال کرد ابراهیم در حقّ ذُریّت خود، خداوندا! تو دوست دار ایشان را و دوست دار هر که دوست مى دارد ایشان را و لعنت کن هر که ایشان را دشمن دارد لعنتى چندان که آسمان و زمین پر شود.(۶)

شیخ صدوق و ابن قولویه و دیگران از حضرت صادق علیه السّلام روایت کرده اند که چون حضرت امام حسین علیه السّلام متولّد شد حقّ تعالى جبرئیل را امر فرمود که نازل شود با هزار ملک براى آنکه تهنیت گوید حضرت رسول صلى اللّه علیه و آله و سلّم را از جانب خداوند و از جانب خود، چون جبرئیل نازل مى شد گذشت در جزیره اى از جزیره هاى دریا، به ملکى که او را (فطرس ) مى گفتند و از حاملان عرش الهى بود.وقتى حق تعالى او را امرى فرموده بود و او کندى کرده بود پس حقّ تعالى بالش را در هم شکسته بود و او را در آن جزیره انداخته بود پس فطرس هفتصد سال در آنجا عبادت حق تعالى کرد تا روزى که حضرت امام حسین علیه السّلام متولّد شد.

و به روایتى دیگر حقّ تعالى او را مخیّر گردانید میان عذاب دنیا و آخرت ، او عذاب دنیا را اختیار کرد پس حقّ تعالى او را معلّق گردانید به مژگانهاى هر دو چشم در آن جزیره و هیچ حیوانى در آنجا عبور نمى کرد و پیوسته از زیر او دود بد بوئى بلند مى شد چون دید که جبرئیل با ملائکه فرود مى آیند از جبرئیل پرسید که اراده کجا دارید؟ گفت : چون حقّ تعالى نعمتى به محمّد صلى اللّه علیه و آله و سلّم کرامت فرموده است ، مرا فرستاده است که او را مبارک باد بگویم ، ملک محمّد صلى اللّه علیه و آله و سلّم کرامت فرموده است ، مرا فرستاده است که او را مبارک باد بگویم ، ملک گفت : اى جبرئیل ! مرا نیز با خود ببر شاید که آن حضرت براى من دعا کند تا حقّ تعالى از من بگذرد. پس جبرئیل او را با خود برداشت و چون به خدمت حضرت رسالت صلى اللّه علیه و آله و سلّم رسید تهنیت و تحّیت گفت و شرح حال فطرس را به عرض رسانید. حضرت فرمود که به او بگو که خود را به این مولود مبارک بمالد و به مکان خود بر گردد. فطرس خویشتن را به امام حسین علیه السّلام مالید،بال برآورد و این کلمات را گفت و بالا رفت عرض کرد: یا رسول اللّه ! همانا زود باشد که این مولود را امّت تو شهید کنند و او را بر من به این نعمتى که از او به من رسید مکافاتى است که هر که او را زیارت کند من زیارت او را به حضرت حسین علیه السّلام برسانم ، و هر که بر او سلام کند من سلام او را برسانم ، و هر که بر او صلوات بفرستد من صلوات او را به او مى رسانم .(۷)

و موافق روایت دیگر چون فطرس به آسمان بالا رفت مى گفت کیست مثل من حال آنکه من آزاد کرده حسین بن علىّ و فاطمه و محمّدم علیهماالسّلام .(۸)

ابن شهر آشوب روایت کرده که هنگام ولادت امام حسین علیه السّلام فاطمه علیهاالسّلام مریضه شد و شیر در پستان مبارکش خشک گردید رسول خدا صلى اللّه علیه و آله و سلّم مُرضِعى طلب کرد یافت نشد پس ‍ خود آن حضرت تشریف آورد به حجره فاطمه علیهاالسّلام و انگشت ابهام خویش را در دهان حسین مى گذاشت و او مى مکید. بعضى گفته اند که زبان مبارک را در دهان حسین علیه السّلام مى گذاشت و او را زقه مى داد چنانچه مرغ جوجه خود را زقه مى دهد تا چهل شبانه روز رزق حسین علیه السّلام را حقّ تعالى از زبان پیغمبر صلى اللّه علیه و آله و سلّم گردانیده بود، پس روئید گوشت حسین علیه السّلام از گوشت پیغمر صلى اللّه علیه و آله و سلّم ، و روایات به این مضمون بسیار است .(۹)

و در (علل الشّرایع ) روایت شده که حال امام حسین علیه السّلام در شیر خوردن بدین منوال بود تا آنکه روئید گوشت او ازگوشت پیغمبر صلى اللّه علیه و آله و سلّم و شیر نیاشامید از فاطمه علیهاالسّلام و نه از غیر فاطمه .(۱۰)


برگرفته از:منتهی الامال جلد اول
۲- (المناقب ) ابن شهر آشوب ۴/۸۴٫

۳- (سوگنامه کربلا) ترجمه لهوف ابن طاوس ، ص ۳۴، (مثیر الا حزان ) ابن نما، ص ۱۶ ، (ارشاد) شیخ مفید ۲/۲۷٫

۴- (تهذیب الاحکام )۶/۳۹،(دروس ) شهید اوّل ۲/۸٫

۵- (الکافى ) ،۱/۴۶۴،حدیث دوم .

۶- (امالى شیخ طوسى )ص ۳۶۷،مجلس ۱۳،حدیث ۷۸۱٫

۷-(امالى شیخ صدوق ) ص ۲۰۰، مجلس ۲۸، حدیث ۲۱۵، (کامل الزیارات ) ابن قولویه ص ۶۴، باب بیستم ، حدیث اول .

۸-(بحار الانوار) ۴۳/۲۴۵٫

۹- (مناقب ) ابن شهر آشوب ۴/۵۷٫

۱۰-(علل الشرایع ) ص ۲۴۳، باب ۱۵۶، حدیث سوم .


***********************************************************


خبر از شهادت امام حسین (ع ) قبل از تولد او

آغاز هجرت بود، هنوز امام حسین (ع )، به دنیا نیامده بود، جبرئیل نزد پیامبر(ص ) آمد و عرض کرد(اى محمد! خداوند تو را به نوزادى از فاطمه (س ) بشارت مى دهد، که به دنیا مى آید، و امت تو بعد از تو او را مى کشند)

پیامبر(ص ) از این خبر نگران شد… بار دیگر جبرئیل نازل گردید و همین خبر را داد، باز پیامبر (ص ) نگران شد.

جبرئیل به آسمان صعود کرد و سپس بازگشت ، عرض کرد :(اى محمد! پروردگارت سلام مى رساند و مژده مى دهد که مقام امامت و ولایت را در ذریه او قرار دادم .(.

پیامبر(ص ) از نگرانى بیرون آمد و گفت

مطالبی در رابطه با ولادت امام حسین و برخی از فضائل ایشان

احکام اسلامی - mihangram.com

برچسب ها : احکام. امام حسین. مذهبی. ولادت امام حسین.
اشتراک گذاری


گزارش تخلف
 نظرات

سلام از اینکه آکا را بازدید کردید سپاسگذاریم لطفا به نکات زیر توجه کنید :

1 - نظرات لاتین ، تشکر از سایت ، کوتاه مانند خوب بود و بد بود منتشر نخواهد شد

2- توهین ، افترا استفاده از واژه های نامناسب تایید نخواهد شد

3 - تجربه های شما می تواند در بهبود و موثر بودن مطالب نقش اصلی را ایفا نماید ما و ببیندگان آکا را از تجربه های خود بهره مند نمایید

4 - در صورتیکه ایمیل خود را بدون استفاده از دبلیو و صحیح وارد نمایید پاسخ خالی شما به ایمیلتان ارسال خواهد شد

5 - آکاایران همه ماهه به کسانی که بیشترین نظرات مفید را به اشتراک گذاشته باشند جوایزی اهدا خواهد کرد

نظر جدید

نام

ایمیل

نظر


کد امنیتیاولین نفری باشید که نظر خود را راجع به این مقاله بیان می فرمایید

$chx=0; $('#tx_commnet_name').focus(function() { $('.secimg').html(''); if($chx==0) { $chx=1; $('.pmd').slideDown(); setTimeout(function(){ $('.pmd').slideUp(); }, 15000); } }); $('.btn_commnet_res').click(function() { var x=$(this).parent().parent().parent(); if(x.find('.comment_name').val()=='') { alert('لطفا نام خود را وارد نمایید'); return; } if(x.find('.comment_email').val()=='') { alert('لطفا ایمیل خود را وارد نمایید'); return; } var str = x.find('.comment_message').val(); if(str.length-1) { alert('کد امنیتی اشتباه است'); } else { alert('نظر شما ثبت شد پس از تایید مدیر به نمایش گذاشته خواهد شد.'); $('#tx_commnet_name').val(''); $('#tx_commnet_email').val(''); $('#tx_commnet').val(''); } }); }); function dislike(a) { $.post('http://ser1.akairan.com/cmt.php',{cmd:'dislik',id:a.attr('id')},function(data){ if(data=='nolink') alert('شما به این نظر قبلا امتیاز داده اید'); else a.parent().find('.dislike').html(parseInt(a.parent().find('.dislike').html())+1); }); } function like(a) { $.post('http://ser1.akairan.com/cmt.php',{cmd:'lik',id:a.attr('id')},function(data){ if(data=='nolink') alert('شما به این نظر قبلا امتیاز داده اید'); else a.parent().find('.lik').html(parseInt(a.parent().find('.lik').html())+1); }); } $('.rate_down_link').click(function() { dislike($(this)); }); $('.rate_up_link').click(function() { like($(this)); }); $('.comm_answer_link a').click(function(){ $(this).parent().parent().parent().find('.addanswer').slideToggle(); }); $('.cbutt').click(function(){ $(this).parent().parent().parent().parent().slideUp(); });  مطالب مرتبط احکام برخی مشاغل احکام برخی مشاغل برخی احکام تغییر جنسیت برخی احکام تغییر جنسیت رابطه فقه و اخلاق برخی از احکام حائض برخی احکام اموات برخی از موارد تبعیض در تقلید برخی احکام انتخابات(2) برخی احکام انتخابات(1) پخش نوارهای موسیقی توسط برخی رانندگان var k=0; function loadajaxlastnews() { $.ajax({ type: "GET", url: 'http://www.akairan.com/din-andisheh/cash/last/ahkam.html', success: function (data1) { $('#loadajaxlastnews').html(data1); }, error: function (response, textStatus, errorThrown) { } }); } loadajaxlastnews(); var k=0;
function load1155()
{ $.ajax({ type: "GET", url: 'http://www.akairan.com/din-andisheh/mbed/loadrastb.html', success: function (data1) { $('#loadajax1155').html(data1); // $('#loadajax1155 img').lazyload(); }, error: function (response, textStatus, errorThrown) { } }); }
function getParameterByName(name) { name = name.replace(/[[]/, "[").replace(/[]]/, "]"); var regex = new RegExp("[?&]" + name + "=([^&#]*)"), results = regex.exec(location.search); return results == null ? "" : decodeURIComponent(results[1].replace(/+/g, " "));
}
if(getParameterByName('kp'))
{
}
else
{
load1155();
} function runScript(e) { if (e.keyCode == 13) { window.location='http://akairan.com/searching.html?q='+document.getElementById('gsc-i-id1').value; return false; }
} فال فیلم روزنامه ها اخبار .footermenu .pgs
{
display:none;
} .footermenu a
{
cursor:pointer;
}
.und > li { width: 140px; float: RIGHT;
height:30px;
}
.footermenu > li { background: #fff none repeat scroll 0 0; color: #000; float: right; padding-bottom: 3px; padding-left: 4px; padding-top: 3px; text-align: center;
}
.footermenu > li::after { color: #bbb; content: "|"; padding-right: 4px;
} .footmenu { margin: 0 auto; max-width: 98%; position: relative;
background:#fff;
}
.footmenu .dvx
{
width:0px;
direction:rtl;
overflow:hidden;
}
.footermenu li ul ul { float: right; width: 140px;
} .footermenu { width: 3000px;
}
.footmenu a { padding: 0 6px;
font-family:"Yekan";
line-height:25px;
}
.und a { display: block; max-height: 30px !important; max-width: 140px; overflow: hidden; text-overflow: clip;
} .pgs {
overflow:hidden;
height:auto; left: 0px; position: absolute; z-index: 4000; top: -250px; background: rgb(255, 255, 255) none repeat scroll 0% 0%;max-width:100%;width:100%;
border:1px solid #eee;padding-top:5px;padding-bottom:8px;
}
.footermenu .und
{ }
.footmenu >li li { float: right; width: 150px;
}
.footmenu .next_u { background-color: #ccc; background-image: url("http://cdn44.akairan.com/s2.png"); background-position: -5px -38px; display: inline-block; height: 31px; left: 0; position: absolute; top: 0; width: 31px;
} .footmenu .back_u
{
display: inline-block; float: right; height: 31px; width: 31px; background-image: url("http://cdn44.akairan.com/s2.png"); background-repeat: repeat; background-attachment: scroll; background-clip: border-box; background-origin: padding-box; background-color: rgb(204, 204, 204); background-position: -5px 128px; position: absolute; right: 0px; top: 0px;
display:none;
} آکاایران
اخبار آکانیوزسیاسی و اجتماعیحوادثورزشیاقتصادیفرهنگیاستان هاگوناگونخبرگزاری فارسخبرگزاری مهرباشگاه خبرنگارانخبرگزاری خبرآنلاینخبرگزاری تسنیمخبرگزاری ایسناخبرگزاری دانشجوخبرگزاری مشرق نیوزخبرگزاری افکارخبرگزاری فرداخبرگزاری تابناکخبرگزاری موجخبرگزاری بولتنخبرگزاری آنابانکیخبرگزاری قدسخبرگزاری ایمناخبرگزاری ایکناخبرگزاری افقخبرگزاری شفافخبرگزاری تقریبخبرگزاری اروم نیوزخبرگزاری بهارخبرگزاری دولتخبرگزاری مجلسخبرگزاری انقلابخبرگزاری حوادثخبرگزاری ایرانخبرگزاری جنوبشبکه خبرخبرگزاری نیک نیوزخبرگزاری پارسینهخبرگزاری رجاخبرگزاری تیتر1خبرگزاری ویوانخبرگزاری تعاملخبرگزاری فتاخبرگزاری عصر ایرانخبرگزاری آفتابخبرگزاری بورس نیوزخبرگزاری راه دانااقتصاد آنلاینفستیوال نیوزخبرگزاری گردابخبرگزاری ایران جیبخبرگزاری ایسکانیوزخبرگزاری ایتناخبرگزاری ایاناخبرگزاری جمهوریتخبرگزاری خبر ورزشیخبر خودرونیوز بانکخبرگزاری فلسطینخبرگزاری صدای ایرانخبرگزاری شاناخبرگزاری شریانخبرگزاری تهران پرسخبرگزاری اعتدالسرگرمیجالب انگیزجک و لطیفهپیامک و اس ام اسخواندنی ها و دیدنی هامطالب طنزشعر طنزداستان های کوتاهخاطرات خنده دارکاریکاتورحکایاتضرب المثلتست هوش و معمابازی های محلیطنز پ نه پطنز فک و فامیله داریمفال و طالع بینیفال روزانهفال حافظدیوان حافظ صوتیفال حافظ اندرویدفال عشقفال قرآنفال انبیافال ابجداستخاره آنلاینفال حاجتفال تاروتفال ازدواجفال شخصیتفال رنگ هافال اسم هافال عطسهطالع بینی نوینطالع بینی چینیتعبیر خوابفیلمفیلم های خنده دارفیلم حوادثفیلم آموزشیفیلم ورزشیفیلم هنریفیلم مذهبیفیلم حیواناتموسیقی و ویدیو کلیپفیلم و سریالکارتون و انیمیشنفیلم خبریفیلم های متفرقهفیلم های علمی و تکنولوژیفیلم های تبلیغاتی جالبفیلم های طبیعتفیلم های کودکسلامت و رژیمخواص میوه و سبزیجاتتغذیه سالم، زندگی سالمبیماری و بهداشتطب سنتی و گیاهان داروییرژیم غذاییلاغرها بخوانندچاق ها بخوانندورزش و سلامتادویه ها و سلامتحبوبات و سلامتسلامت سالمندانترک اعتیاداسلام و سلامتدنیای معلولینداروهاآشپزیانواع خورشتانواع پلوانواع آبگوشتانواع آش و حلیمانواع سوپانواع کوکوانواع کوفتهانواع کتلتانواع دلمهانواع ماکارونیانواع پیتزاانواع ساندویچانواع پتاژ، سوفله و کنسومهانواع سالادانواع سسانواع دسرانواع ترشیانواع نوشیدنیانواع اردورانواع املتانواع مرباغذا با گوشتغذا با گوشت چرخ کردهغذا با مرغغذای دریاییغذای گیاهیغذای رژیمیغذای فصلیغذای اروپاییغذای کره ایغذای ژاپنیغذای چینیغذای هندیغذای افغانیغذای عربیغذای کودکآشپزی با مایکروفرآموزش آشپزی آکانکات آشپزیسفره آراییغذا با بادمجانغذا با کدوغذا با قارچغذا با فیله مرغغذا با تخم مرغغذاهای سوخاریغذا با میگوغذا با اسفناجغذا با پنیرغذاهای شیرازیغذاهای گیلانی و شمالیغذاهای آذری و ترکیغذاهای جنوبیغذاهای لبنانیانواع برگر و همبرگرانواع استیکانواع بیفانواع ته چینانواع لازانیاشیرینی پزینکات شیرینی پزیانواع خمیرانواع شیرینی خشکانواع شیرینی ترانواع کیک و بیسکوییتانواع شیرینی سنتیانواع کرم برای شیرینیانواع نانخانه داریآشپزخانه خوبدکوراسیون و چیدمانآموزش بافتنیگل آراییآموزش خیاطیشمع سازیجعبه کادونظافت و خانه تکانینگهداری از مواد غذایینگهداری لوازم خانگیراهنمای خرید لوازم خانگینکات خانه داریایمنی در خانهمراقبت از لباسصرفه جوییکاردستیاوریگامیخانواده سبزمد و زیباییمدل لباسآموزش آرایشطلا و جواهراتفروشگاه لباسروانشناسی خانوادهروانشناسی ازدواجروانشناسی شخصیتتست روانشناسیروانشناسی فردیروانشناسی رنگ هاروانشناسی کودکانروانشناسی خشونتروانشناسی حسادتروانشناسی موفقیتروانشناسی طلاقروابط اجتماعیمطالب اجتماعیدرس خواندنمهارت های زندگیخصوصیات زنان و مردانازدواجپیش نیاز ازدواجدانستنی های قبل ازدواجروابط دختر و پسردردسرهای ازدواجانتخاب همسرازدواج و بزرگترهاجوانان و ازدواجزنان بخوانندخواستگاری، عقد، عروسیعشقعاشقان موفقآیین همسرداریارتباطات و اقوامتزئینات عقد و عروسیآموزش مسائل جنسیکودک داریکودک داریبارداری و زایمانبارداری هفته به هفتهمراقبتهای دوران بارداریمراقبت از نوزادسال اول زندگیتغذیه کودک و بارداریغذای کودکرشد و تکامل کودکبیماری کودکاندنیای کودکانتربیت کودکشناخت کودکارتباطات کودکمشکلات رفتاری کودکانروانشناسی کودکانکودکان استثناییتربیت نوجوانانسلامت خانوم هااسم کودکورزش و بدنسازینکات ورزشیورزش بانوانبدنسازی بانوانورزش یوگاآموزش بدنسازیورزش فوتبالورزش کشتیورزش رزمیورزش گروهیورزش شناورزش کودکانتغذیه ورزشکارانورزش درمانیتاریخچه ورزش هااماکن ورزشیبیوگرافی مشاهیربیوگرافی بازیگرانبیوگرافی کارگردانانبیوگرافی دانشمندانبیوگرافی شعرا و نویسندگانبیوگرافی نقاشانبیوگرافی ورزشکارانبیوگرافی شهیداناخبار افراد مشهورگالری عکسعکس های طبیعتنقاشی های زیباعکس های دکوراسیونمدل لباس و مدل آرایشعکس های خنده دارعکسهای جالب و زیباعکس های عجیبعکس های حوادثعکس های کودکانعکس های ماشینعکس های بازیگرانعکس های فانتزیدیدنی های جهاندیدنی های امروزعکس های مذهبیوالپیپرهای زیبااطلاعات عمومینام های ایرانیگل و گیاه، باغبانیاطلاعات تاریخیاطلاعات عمومیاطلاعات علمی و صنعتیراهنمای لوازم خانگیاطلاعات مدیریت و بازاریابیرسانه و ارتباطاتتعلیم و تربیتآیین ها و جشن هاصنایع دستیکامپیوترترفندهای ویندوز 7ترفندهای ویندوز ویستاترفندهای ویندوز XPترفندهای لینوکسترفندهای مرورگرهاترفندهای آفیسترفندهای رجیستریترفندهای امنیتیترفندهای شبکهترفندهای اینترنتترفندهای گوگلترفندهای بازی هاترفندهای نرم افزارهادنیای موبایلمشکلات سخت افزاریدنیای کامپیوترراهنمای خرید وسایل دیجیتالدانلود نرم افزار و بازیآموزش سئومقالات علمیمقالات برقمقالات شیمیمقالات مکانیکمقالات صنایعمقالات فیزیکمقالات معماریمقالات نجوممقالات زمین شناسیفناوری نانواخبار علمیرباتیکدین و اندیشهاحکام اسلامینبوتامامتاحادیث و روایاتآشنایی با قرآنمناجات و دعاحکایات و قصه های اسلامینهج البلاغهاخلاق و عرفان اسلامیاعتقادات شیعهبزرگان دیندعاهای ماه رمضانایرانگردیتوصیه های سفرآذربایجان شرقیآذربایجان غربیاردبیلایلامالبرزاصفهانبوشهرتهرانقمچهارمحال و بخیاریخراسان رضویخراسان شمالیخراسان جنوبیکردستانخوزستانهرمزگانمازندرانکوهکیلویه و بویراحمدکرمانشاهکرمانفارسگیلانگلستانلرستانمرکزیسمنانقزوینیزدهمدانزنجانسیستان و بلوچستانجهانگردیدیدنی های قاره آسیادیدنی های قاره اروپادیدنی های قاره آمریکادیدنی های قاره آفریقادیدنی های قاره اقیانوسیهدیدنی های جهاندیدنی های ایرانآژانس های مسافرتیتعبیر خوابتعبیر خواب آتعبیر خواب الفتعبیر خواب بتعبیر خواب پتعبیر خواب تتعبیر خواب ثتعبیر خواب جتعبیر خواب چتعبیر خواب حتعبیر خواب ختعبیر خواب دتعبیر خواب ذتعبیر خواب رتعبیر خواب زتعبیر خواب ژتعبیر خواب ستعبیر خواب شتعبیر خواب صتعبیر خواب ضتعبیر خواب طتعبیر خواب ظتعبیر خواب عتعبیر خواب غتعبیر خواب فتعبیر خواب قتعبیر خواب لتعبیر خواب کتعبیر خواب گتعبیر خواب متعبیر خواب نتعبیر خواب وتعبیر خواب هتعبیر خواب یبازی آنلاینبازی دخترانهبازی آشپزیبازی اکشنبازی فکریبازی ماشین و موتوربازی جنگیبازی ورزشیبازی تیراندازیبازی جالببازی آرکیدبازی ماجراجوییبازی تقویت حافظهبازی دریاییبازی حادثه ایبازی ریاضیبازی دفاعیبازی معماییبازی گروهیبازی گوناگونبازی جدیدبازی فلشبازی با حیواناتدانلود بازیدانلود اندرویدبازی های اندروید گوگل پلینرم افزار و بازی موبایلنرم افزار کامپیوترآهنگ و موزیکفیلم و انیمیشندانلود بازی موبایل $('.footmenu .next_u').click(function(){
var p = $( ".footermenu>li:last" );
var offset = p.offset();
var p1 = $(".footmenu .next_u");
var offset1 = p1.offset();
var g=offset.left-offset1.left; $('.footmenu .back_u').show();
var a=$('.footmenu').width();
a=a-50;
if(g+a>-10)
$('.footmenu .next_u').hide();
$('.footermenu').animate({marginRight:'-='+a+'px'},300);
});
$('.footmenu .back_u').click(function(){
$('.footmenu .next_u').show();
var a=$('.footmenu').width();
a=a-50;
if($('.footermenu').css('margin-right')=='-'+a+'px')
$('.footmenu .back_u').hide(); $('.footermenu').animate({marginRight:'+='+a+'px'},300);
});
$('.footmenu .dvx').css('width',$('.footmenu').width());
$('.footermenu > li').mouseover(function(){
$('.pgs').hide();
$(this).find('.pgs').show();
$(this).find('.pgs').css('top','-'+($(this).find('.pgs').height()+15)+'px');
});
$('.footmenu').mouseleave(function(){
$('.pgs').hide();
});
$('.footermenu > li').click(function(){
$('.pgs').hide();
$(this).find('.pgs').Toggle();
$(this).find('.pgs').css('top','-'+($(this).find('.pgs').height()+15)+'px');
});
if($(window).width()1) { for(var i=0;i-1) { vb=str.indexOf('.html',vb) str=str.substr(0,vb)+'-dianat-'+str.substr(vb); vb=str.indexOf('ads/shop',vb+1); } $('#ban'+tsl0[0]).html(''); if(str.length>0 && $(window).width()1) { for(var i=0;i-1) { vb=str.indexOf('.html',vb) str=str.substr(0,vb)+'-dianat-'+str.substr(vb); vb=str.indexOf('ads/shop',vb+1); } $('#ban'+tsl0[0]).html(''); if(str.length>0 && $(window).width()1) { for(var i=0;i-1) { vb=str.indexOf('.html',vb) str=str.substr(0,vb)+'-dianat-'+str.substr(vb); vb=str.indexOf('ads/shop',vb+1); } $('#ban'+tsl0[0]).html(''); if(str.length>0 && $(window).width()

[ منبع این خبر سایت آکاایران-دینی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-دینی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.