ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

در جلسه اتاق‌های اصناف با یادگار امام خمینی (ره) چه گذشت؟


نمایندگان اتاق‌های اصناف کشور جلسه‌ای را با سید حسن خمینی برگزار کردند تا در ارتباط با مسائل مختلف صحبت کنند.به گزارش خبرنگار ایسنا، جلسه‌ای میان نمایندگان اتاق‌های اصناف کشور با یادگار امام خمینی (ره) برگزار شد که موضوع اصلی آن گزارشی از وضعیت موجود بازار و نیز برنامه‌های کوتاه اصناف بود.در این جلسه یکی‌دیگر از محورهای اصلی، موضوع اقتصاد مقاومتی و نیز برنامه‌ ریزی بیشتر پس از گذر از دوره تحریم در این رابطه بود.علاوه بر این در رابطه با گام برداشتن در راستای کاهش هزینه‌ها به عنوان یکی از برنامه‌های اصلی مدنظر قرار گرفت.موضوع توجه به بنگاه‌های اقتصادی کوچک و ایجاد مشوق‌هایی برای آنها با توجه به گذر از دوره تحریم یکی‌دیگر از مسائل عنوان شده در این جلسه بود تا سبب توجه هرچه بیشتر به تولید و رشد روز‌افزون آن باشد.

تحقق همه این محورها نیز هماهنگی بین سه اتاق تعاون، بازرگانی و اصناف عنوان شد تا با توجه به جامعه سه میلیونی در بخش توزیعی اتاق‌های اصناف این موضوع هرچه بیشتر مورد توجه قرار گیرد، چرا که با احتساب تحت پوشش قرار گرفتن هر چهار نفر در بنگاه‌های صنفی مختلف 12 میلیون نفر به صورت کلان تحت پوشش قرار می‌گیرند که رقمی درخور توجه است.انتهای پیام[ منبع این خبر سایت ایسنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.