ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تصاویری خیره کننده از پرتاب موشک به فضا/ دوربینی که همراه موشک به آسمان رفت! +فیلم

در بسته امروز علم و فناوری ابتدا به بحران جهانی خواب می پردازیم و پس از آن با معرفی سایتی برای کار با پی دی اف، تصاویری از موشکل پرتاب شده به فضا را مشاهده خواهیم کرد. سرویس علم و فناوری فردا: در بسته امروز علم و فناوری ابتدا به بحران جهانی خواب می پردازیم و پس از آن با معرفی سایتی برای کار با پی دی اف، تصاویری از موشک پرتاب شده به فضا را مشاهده خواهیم کرد.
تصاویری خیره کننده از پرتاب موشک به فضا/ دوربینی که همراه موشک به آسمان رفت!
یک مطالعه جهانی نشان می دهد که آلمانی ها یک ساعت بیش تر از مردم سنگاپور و ژاپن می خوابند.این نتایج نشان می دهد که مردان میان سال کم ترین ساعات خواب را دارند و در عوض زنان معمولا بیش از مردان می خوابند. این پژوهشگران گفته اند که از این مطالعات  می توان برای یافتن راهکاری برای بحران جهانی خواب استفاده کرد. این پژوهشگران دانشگاه میشیگان دریافته اند که میانگین خواب مردم ژاپن و سنگاپور 7 ساعت و 24 دقیقه در شبانه روز است در حالی که میانگین ساعت خواب مردم هلند 8 ساعت و 12 دقیقه است. مردم فرانسه و انگلیس نیز اندکی کم تر از 8 ساعت در شبانه روز می خوابند.
این تحقیق نشان می دهد که هر چه غروب آفتاب در کشوری زودتر اتفاق بیفتد میزان خواب بیش تر می شود اما طلوع آفتاب تاثیر چندانی بر این میزان ندارد.یکی از محققان این پژوهش می گوید ما معمولا تمایل داریم که دیر به رختخواب برویم و این در حالی است که بدن ما به زود بیدار شدن از خواب نیاز دارد.یافته های این پژوهش از تحلیل نرم افزارها و برخی شبکه های اجتماعی استخراج شده است.
ابزاری همه فن حریف برای کار با پی دی اف
همه ما با فایل های پی دی اف سرو کار داشته ایم و بسیاری اوقات در پی راه حلی برای تبدیل فایل هایی با فرمشت دیگر به پی دی اف و یا برعکس بوده ایم. سایت smallpdf.com  یکی از ساده ترین راه ها برای کار با پی دی اف و تبدیل آن است. تصاویری خیره کننده از پرتاب موشک به فضا/دوربینی که همراه موشک به آسمان رفت!با استفاده از این سایت می توان فایل های ورد، تصویر و اکسل را به پی دی اف تبدیل کرد و یا تغییراتی در یک فایل پی دی اف ایجاد کرد. چرخاندن فایل پی دی اف و ادغام و جداسازی صفحات یک فایل از دیگر کارآیی های این سایت است که استفاده از آن نیز بسیاری ساده است.
تصاویری خیره کننده از پرتاب موشک به فضا اخیرا ویدئوی جدیدی به دست آمده که با استفاده از دوربین Hero 4  گوپرو سفر پرمخاطره یک راکت به فضا را به تصویر می کشد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-فناوری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-فناوری منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.