ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معرفی MPV رنو گرند سنیک

نسل جدید رنو Grand Scenic درست با چهره‌ای شبیه به رنو سنیک MPVs در دو نسخه 5 صندلی و 7 صندلی معرفی شد.
در مقایسه با نسل قبل، می‌توان گفت که نقطه به نقطه رنو سنیک متحمل تغییراتی گسترده شده و در این میان شاهد چهره‌ای کاملاً متفاوت از رنو سنیک هستیم که برعکس طراحی زشت و زننده نسل قبل، در این نسل شاهد چهره‌ای جذاب و جوان پسند هستیم، ولی مشکلی که اینجا وجود دارد، الگوبرداری بسیار گسترده از طراحی رنو کپچر در این خودرو است که ردپای کپی برداری از کپچر را می‌توان در جلوپنجره مشبک خودرو و همچنین مجموعه سپر آن مشاهده کرد، ولی به صورت اختصاصی چراغ‌های روشنایی جدید و مه شکن‌هایی جدید بر روی سپر طراحی شده است.
همانطور که گفتیم، این خودرو تغییرات زیادی را در بخش‌های مختلف متحمل شده است و از این رو می‌توان افزایش طول 75 میلی متری، افزایش عرض 20 میلی متری، افزایش ارتفاع 15 میلی متری و همچنین افزایش 35 میلی متری فاصله بین دو محور را مشاهده کرد که باعث افزایش حجم بار 63 لیتری هم شده‌اند تا حجم بار استاندارد این خودرو به 765 لیتر برسد.
صف موتورهای در نظر گرفته شده برای این خودرو نیز به ترتیب زیر هستند:
پیشرانه بنزینی 115 اسب بخاری با جعبه دنده 6 سرعته دستی
سیستم محرک هیبریدی 110 اسب بخاری با جعبه دنده 6 سرعته دستی
پیشرانه بنزینی 130 اسب بخاری با جعبه دنده 6 سرعته دستی
پیشرانه دیزلی 110 اسب بخاری با جعبه دنده 6 سرعته دستی
پیشرانه دیزلی 110 اسب بخاری با جعبه دنده 7 سرعته اتوماتیک دوکلاچه
پیشرانه دیزلی 130 اسب بخاری با جعبه دنده 6 سرعته دستی
پیشرانه دیزلی 160 اسب بخاری با جعبه دنده 7 سرعته اتوماتیک دوکلاچه
علاوه بر این‌ها، رنو سیستم‌های جدیدی را هم به بخش ایمنی این خودرو اضافه کرده که جدیدترین‌های آن شامل سیستم هشدار خروج از جاده و نگهداری میان خطوط، سیستم تشخیص خستگی و سیستم ترمز اضطراری با تشخیص عابر پیاده می‌شود.

[ منبع این خبر سایت خودروبانک می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معرفی MPV رنو گرند سنیک» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خودروبانک منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.