ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اولین گردهمایی تدبر در قرآن و آئین تجلیل از مقام شهید مدافع حرم

  شهید

اولین گردهمایی تدبر در قرآن کریم و آئین تجلیل از مقام شامخ شهید مدافع حرم و استاد تدبر در قرآن با تجلیل از شهید مدافع حرم، حجت الاسلام محمدعلی قلی زاده از اساتید تدبر در قرآن برگزار می شود.

  به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، موسسه فرهنگی قرآن و عترت تدبر در کلام وحی در راستای اهداف متعالی قرآن کریم و اقدام عملی برای تحقق منویات و رهنمودهای قرآنی رهبر معظم انقلاب، «اولین گردهمایی تدبر در قرآن کریم و آئین تجلیل از مقام شامخ شهید مدافع حرم و استاد تدبر در قرآن؛ را به همراه تجلیل از شهید مدافع حرم، حجت الاسلام محمدعلی قلی زاده برگزار می کند.

نشست خبری مربوطه، فردا (سه شنبه ۴ خرداد) ساعت ۱۰ الی ۱۱ صبح در موسسه تدبر در کلام وحی به نشانی قم- خیابان شهدا (صفائیه) – کوچه ۲۶- پلاک ۱ (روبروی دفتر آیت ا... علوی گرگانی) برگزار می گردد. در این نشست خبری، جدیدترین فعالیت های موسسه تدبر در کلام وحی و اخبار کامل گردهمایی یادشده از سوی مدیر عامل موسسه و دبیر گردهمایی تشریح خواهد شد.


خبرگزاری مهر این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .

[ منبع این خبر سایت تبیان-قرآن می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-قرآن منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.