ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کمیته رابطین قرآنی کارخانجات برگزار می شود

  a href='http://zekr.tebyan.net'قرآن/a

مدیر روابط عمومی سازمان دارالقرآن خانه کارگر گفت :اولین جلسه کمیته رابطین قرآنی کارخانجات برگزار می شود. به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، محمد صادق محسنی کبیر مدیر روابط عمومی سازمان دارالقرآن خانه کارگر گفت:  سازمان دارالقرآن خانه کارگر در نظر دارد تا با هدف ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی میان عموم مردم و نیز فعال سازی برنامه ها و فعالیت های قرآنی «سازمان ها ها و کارخانجات اولین جلسه کمیته رابطین قرآنی سازمان ها و کارخانجات را با حضور رابطین قرآنی آن مرکز برگزار نماید.   وی گفت: این کمیته قرار است در خصوص اجرای فعالیت های قرآنی و دینی در سطح سازمان ها و کارخانجات، راه اندازی دارالقرآن های کارگری، برگزاری محافل، کلاس ها و مسابقات مختلف قرآنی ویژه کارگران شاغل در این محیط ها شورای قرآنی و فرهنگی سازمان ها و کارخانجات را ایجاد نماید.   وی گفت: متاسفانه جامعه کارگری با جمعیتی بالغ بر ۴۰.۰۰۰.۰۰۰ نفر بزرگترین و محروم ترین قشر جامعه به حساب می آید و متاسفانه هیچ یک از نهاد های متولی قرآن و عترت مسئولیت این بخش را به عهده نمی گیرد. لذا ما در این مرکز ب آن شدیم تا با تشکیل شورا و کمیته ای ویژه با حضور خود نمایندگان جامعه کارگری که شاغل در آن مراکز هستند، با تشکیل جلسات و گردهمایی های منظم و هماهنگ، این خلا بزرگ را جبران نمایند.   محسنی افزود: اولین دستور جلسه کمیته رابطین قرآنی کارخانجات، در خصوص اجرای طرح ملی شمیم رمضان ویژه سازمان ها و کارخانجات می باشد و قرار است چهارشنبه مورخ ۵ خرداد ساعت ۱۷ در سالن اجتماعات سازمان دارالقرآن خانه کارگر واقع در تهران، میدان پاستور، خ پاستور، خ اردیبهشت نبش کوچه حقیقت بیان، پ ۳۲ برگزار می گردد.


خبرگزاری مهر این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .

[ منبع این خبر سایت تبیان-قرآن می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-قرآن منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.