ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

احتمال محرومیت ورزشکاران پارالمپیکی روس/دوپینگ روس ها را رها نمی کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «یورو اسپورت»، کمیته بین المللی پارالمپیک بعد از دریافت گزارش دوپینگ ورزشکاران روس، همه ورزشکاران را از حضور در بازی ها محروم خواهد کرد.
به دنبال انتشار گزارش «ریچارد مک لارن» حقوقدان کانادایی و رئیس کمیسیون مستقل تحقیقات «سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ»، کمیته بین المللی پارالمپیک مدارک بیشتری از «مک لارن» دریافت کرد و انتظار می رود تصمیم خود را در این باره فردا - یکشنبه - اعلام کند.
در گزارش «مک لارن» آمده است: علاوه بر ناپدید شدن نتایج آزمایش دوپینگ ورزشکاران پارالمپیک بین سال های 2012 تا 2015، نمونه های آزمایش بازی های زمستانی 2014 سوچی نیز تعویض شده است.
این حقوقدان کانادایی گفت: کمیته بین المللی پارالمپیک با من مشورت کرد. ما در حال انجام کارهای تحلیلی هستیم. از وقتی گزارشم را منتشر کردم، آنها ساعتها با من در تماس بودند.
ورزشی**1210**1545


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.