ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کرسی آزاد اندیشی «رویکردهای تفسیر معاصر و خوانش قرآن کریم» برگزار می شود

  a href='http://zekr.tebyan.net'قرآن/a

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، کرسی آزاد اندیشی «رویکردهای تفسیر معاصر و خوانش قرآن کریم» از سری سلسله جلسات آشنایی با جریان‌های اسلامی معاصر در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
سیدمحمدرضا بهشتی، استادیار گروه فلسفه دانشگاه تهران، محمد مجتهد شبستری، فیلسوف، فقیه، پژوهشگر علوم قرآنی و مرتضی کریمی‌نیا، پژوهشگر و استاد دانشگاه به‌عنوان سخنران در این کرسی آزاد اندیشی حضور خواهند داشت.
این نشست چهارشنبه، 5 خرداد از ساعت 16:30 در تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران از سوی مرکز فرهنگ و اندیشه سازمان جهاد دانشگاهی تهران برگزار می‌شود.


iqna.ir | خبرگزاری بین المللی قرآن این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .

[ منبع این خبر سایت تبیان-قرآن می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-قرآن منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.