ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نادال: هنوز تمام نشده‌ام و امیدوارم دوباره برگردم

نادال اسطوره رقابت‌های گرنداسلم رولان‌گاروس به دلیل تشدید مصدومیت از ادامه رقابت‌ها انصراف داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رافائل نادال، تنیسور برجسته اسپانیایی به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه مچ دست از ادامه رقابت در گرنداسلم رولان‌گاروس در فرانسه کناره‌گیری کرد.

 او  که در 2 بازی اول به راحتی در 3 ست رقبای نه‌چندان مطرحش را شکست داده بود در آستانه جدال دور سوم با مارسل گرانویر، هموطنش از ادامه رقابت کناره‌گیری کرد.

 نادال با 9 قهرمانی، رکورددار فتح جام در رولان‌گاروس است اما از زمان فتح چهاردهمین گرنداسلم دوران حرفه‌ای‌اش در این رقابت‌ها در سال 2014 نتوانسته جامی به افتخاراتش بیفزاید.

 مرد شماره یک سابق تنیس دنیا درباره کناره‌گیری‌اش گفت: با درد وارد رقابت‌ها شدم و در دو بازی اول مدام بدتر می‌شدم. احساس کردم دیگر توان بازی ندارم. اینجا 9 بار با سلامت کامل قهرمان شدم و  هرچند در حال صحبت در سخت‌ترین کنفرانس مطبوعاتی زندگی‌ام در لحظه‌ای بسیار دشوار هستم اما هنوز تمام نشده‌ام و امیدوارم دوباره به این زمین برگردم.

انتهای پیام/ 

 

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.