ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امین‌فر:دست نشان گزینه اول ماست/ خیال‌مان را از مباحث مالی راحت کردند

صعود تیم صنعت نفت و شادی مردم آبادان مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تا جایی که خبر دارم، دست‌نشان گزینه اول ماست و شانس زیادی برای ادامه همکاری با باشگاه صنعت نفت دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، غلامحسین امین‌فر در مورد اینکه بالاخره باشگاه صنعت نفت آبادان با نادر دست‌نشان به‌عنوان سرمربی تیم در لیگ برتر هم ادامه می‌دهد یا خیر، گفت: تا شنبه هیئت مدیره باشگاه جلساتی را برگزار کرده و می‌کند که در این جلسات مسائل مختلف به‌ویژه وضعیت سرمربی تیم در لیگ برتر مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد، بنابراین تا اوایل هفته آینده تکلیف سرمربی تیم و دست‌نشان مشخص می‌شود. تا جایی که خبر دارم، دست‌نشان گزینه اول ماست و شانس زیادی برای ادامه همکاری با باشگاه صنعت نفت آبادان دارد. 

وی درباره برنامه این تیم برای حضور مجدد در لیگ برتر اظهار داشت: هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه هدف‌شان این است که تیم قدرتمندی بسته و روانه رقابت‌های لیگ برتر کنند. مدیریت کلان ما در تهران خیال‌مان را بابت مباحث مالی راحت کرد. ما می‌خواهیم جزو تیم‌های بالای جدول در پایان لیگ شانزدهم باشیم، نه در جمع تیم‌های سقوط کننده.

مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره اینکه آیا وزارت نفت می‌تواند از زردپوشان حمایت مالی کند، تصریح کرد: در آیین‌نامه وزارت نفت آمده تیم‌های لیگ برتری نمی‌توانند بودجه دریافت کنند. در واقع آنها نمی‌توانند در این رده به تیم‌داری بپردازند. مطمئن باشید بحث ما با باشگاه نفت تهران متفاوت است. اینجا تمام مردم فقط با فوتبال زنده هستند و خوشحالی مردم روی کارایی و مسائل اقتصادی تأثیرگذار است بنابراین راه حل‌هایی وجود دارد که از طریق گرفتن اسپانسرهای قوی این مشکل را حل کنیم.

وی درباره جذب بازیکنان جدید نیز گفت: تا تکلیف سرمربی تیم مشخص نشود فعلاً لیست ورود و خروج نداریم، اما حدود 60 درصد تیم حفظ شده و نقاط ضعف را نیز از طریق جذب بازیکنان داخلی و شاید هم خارجی پوشش خواهیم داد.

وی درباره برنامه شروع تمرینات تیم صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: هنوز برنامه‌ریزی دقیقی انجام نشده است، چون سرمربی تیم باید به ما برنامه خود را بدهد، اما فکر می‌کنم از 20 خرداد به بعد تمرینات تیم آغاز شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.